Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Ko je to rekao? Branislav Lecic? 8)

 

Pa sto, zar nisu slicni? I jedni i drugi imaju slican glas, melodicne gitare, pustite sad te klasifikacije...

 

Nisam mislio na tvoj post...nego na ono sto neki misle da `tallica ima pomalo black-a u sebi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nedavno sam dobio na slusanje "Reroute to Remains" koji mi se strasno dopao.

Ako je ovaj album bar malo priblizan po zvuku sa predhodnim, onda oni definitivno nisu black, mada su po mom misljenju dosta izmesali pravce i to su odlicno uradili biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos nesto.

Upravo sam procitao postove sa teme o nonom In Flames albumu.

Pitanje:: Sta je toliko komercijalno tj. zasto neki album odmah mora da bude komercijalan, ako sadrzi neku baladu u sebi?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Stvarno ne razumum neke ljude....pa sta bi vi?!?!?

Meni jedino smeta malo elektronike (kako god je nazvali) u albumu, ali album je sam po sebi sasvim OK.

 

Sad osecam da bi neko rekao u fazonu "Pa naravno da ti se album svidja kad se vidi u profilu koje su ti omiljene grupe" :roll:

Puni ste losih predrasuda....al' ajde to je vas ukus, pa da ga postujemo :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Only For The Weak im je stvarno najbolja! biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Ovim zadnjim albumom kao da pokusavaju da se provuku kao neki HC bend. Muzika nije takva definitivno ali je nacin skakanja po bini i sam izgled novog spota za trigger priblizno nesto tako. Trude se da budu sto popularniji verovatno i da izadju iz okvira death metala i imaju neke nemetal fanove jos sa strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uochi izdavanja rtr-a in flames je zvanichno izjavio da prelazi na "nu", ja tu chinjenicu nisam znao kada sam preslushao album jako puno puta (a shta drugo sa skoro omiljenim bandom?) i zakljuchio da je in flames umro na tom albumu... potvrda da to nisu nikakve predrasude, bash me briga da li je nu ili nije, slushao bih ja nu bez problema da mi se svidja, ali jednostavno sve shto chujem iz tog zanra mi se jednostavno ne svidja.

inache svi ostali albumi su dobri, a meni su omiljeni Clayman, Colony i Jester Race, only for the weak je mozda njihova najbolja pesma, ali nemoguce da ti se samo ona svidja! preslushaj josh malo, sa Claymana su sve pesme dobre

jedini pravi nedostatak InFlames-a su katastrofalne rechi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vezan za pesmu JOTUN, jer sam nju prvo cuo, al svi albumi su mi stvarno genijalni. Reroute...hm nisam imao volje da se vishe udubljujem...ima dobrih pesama, promena stila je ocigledna al meni vise smeta promena produkcije. To mi je nesto kao sto je Entombed od onako super zvuka poceo sa nekom prljavom produkcijom....novi trendovi, sta da se radi... sad.gif In Flames su ionako bili meshavina svega i svacega i zato su mi se uvek svidjali...nadam se ce ih ova faza brzo proci i da ce se vratiti korenima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...