Jump to content

In Flames


Recommended Posts

eo sad opet preslusavam rtr. i ne mogu da prezalim to da su stvarno losi na njemu. prije su bili ZAKON, ali ovo.

i ne znam kom konju je palo napamet da kaze da su black laugh.gif kad na njihovom sajtu fino pise MELODIC-DEATH sto oni i jesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi samo kenjaju kako je Lunar Strain zakon i sve ostalo sranje.

 

Nisam neki ljubitelj In Flames, uvek su mi bili prosecni.

 

Ali je ipak zanimljivije da se grupa stalno ovako menja.

 

Da su snimili album kao Lunar Strain 5 puta, smorio bi se nikad gore.

 

Bolje ovako kad ocekujes promenu.

 

Ne volim grupe kao sto su Children of Bodom, koji samo idu na sigurno i snimaju isti album 4-5 puta.

 

Pre bi slusao Soilwork, In Flames i Dark Tranquillity...grupe koje su se "prodale" zato sto su promenili zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razlika izmedju njihovih albuma a pogotovo izmedju Lunar Strain i The Jester Race pokazuje nista drugo do kolicinu kreativnosti....

 

ne vidim problem u takozvanom """""prodavanju""""" :roll: :roll: Ljudi samo nece da budu razliciti jer vole svoju muziku i stalo im je da naprave nesto a ne da nabiju pare... biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ha ja ne kazem da se neko prodao, razlozi mogu da budu i drugi...

i sam volim kada se grupa menja, DT naprimer je svaki album drugachiji, ali svaki je sjajan, ali na poslednjem IF albumu bend je izgubio ono shto ga chini jedinstvenim i dobrim, sledeci album popravni ispit

DT se takodje puno promenio ali je zadrzao neshto svoje i to mi se svidja

novi SoilWork mi se ne svidja, samo 2 pesme su mi ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za popravni ispit nemoj da se nadas... kad neki bend skrene sa pravog puta vise nema nazad... a to se nazalost desava sa vecinom kultnih bendova. In Flames nikada vise nece svirati hladni death metal niti ce snimiti neki novi Jester Race. Kao sto Metallica vise nikad nece svirati thrash. Ima jos bezbroj primera, tuzno ali 1000 puta potvrdjeno pravilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika mora da se menja. Koliko god obozavao In Flames, nikada ih ne bih slusao da im svi albumi zvuce kao Jester Race ili, recimo, Whoracle. Svaki album je druga prica. R2R je logican korak posle Claymana. I bezobzira sto mnogi imaju naviku da pljuju po Claymanu i R2R, to su, gospodo i dame, odlicni albumi!

Dakle, progres, ali u dobrom pravcu, a mislim da In Flames ide u dobrom pravcu...

 

OK, sada idem da doruckujem...(posle sranja biggrin.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da pricas.

Poenta je u tome da si ti rekao da je RTR bolji album od JR i Whoracle-a, ili da te citiram "progres u dobrom pravcu". Najblaze receno, uopste ne slazem se sa tom konstatacijom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh, svaki In Flames je dobar. Licno ih ne delim na bolje i losije, ali njihova muzika se ipak razvija u odredjenom pravcu i meni se to svidja.

Inace, uvazavam tvoje misljenje i nema potrebe za bilo kakvom frkom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sweden's IN FLAMES have posted the following message to their official web site, www.inflames.com:

 

"Hello all, as of [Thursday, May 29], we are safely back at home in Gothenburg after the 2 weeks in Denmark doing the pre-production.

 

"We are very pleased with what came out of 'The Tuborg Sessions' - we managed to write and record 11 new songs for the upcoming album, and we couldn't be happier with the result, it sounds killer.

 

"We will spend the next few months polishing the new material and rehearsing for the actual studio recording this fall, as well as doing our summer shows and tours, so we hope to see you all very soon.

 

"All the best, IN FLAMES" znaci novi In Flames stize na jesen a sto se tice RtR ne vidim zbog cega je to nu nema repovanja muzika je daleko tvrdja nego stu je slucaj sa nu "metalom" tu i tamo po neki clean vokal i jedna ljigava pesma sve u svemu albumu nista ne fali

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ajde da ga vidim posto ni sam ne znam ko je on?

Ja mislim da im je muzika 500 puta (minimum) bolja od spotova... spotovi su smesni. Danas sam prvi put video spot za "Artefacts Of The Black Rain"... koje njesra 8O :roll: smile.gif Nove spotove nisam video ali sam cuo da su bolje uradjeni ali da je prica :? glupa :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iako sam se kasno prikachio ovdekaj moram da istaknem da je IN FLAMES maestralan bend,samo razocharali su fanove(pa i mene) sa"Reroute to Remain" dosta primesa nu-metala, ipak je "Whoracle" vrh vrhova biggrin.gifa: biggrin.gifa:

_____________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...