Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Ne postujem samo na IF temi ali na mali broj tema indeed. Na IF temi progovorim svaki put kada neko od vas iz zirija za sta valja, a sta ne odluci da se pojavi i krene u pljuvanje bez ikakvog povoda. Mislim da je problem sto nikako da se naviknete da nije to vise IF koji je nekada bio. Sada je sranje i to je to. Malo, malo pa se pojavi opet neki pametnjakovic da popuje kako to nije to, rasprodali su se, americki bend, ovo ono. Meni se dopada i volim da cujem nesto drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne postujem samo na IF temi ali na mali broj tema indeed. Na IF temi progovorim svaki put kada neko od vas iz zirija za sta valja, a sta ne odluci da se pojavi i krene u pljuvanje bez ikakvog povoda. Mislim da je problem sto nikako da se naviknete da nije to vise IF koji je nekada bio. Sada je sranje i to je to. Malo, malo pa se pojavi opet neki pametnjakovic da popuje kako to nije to, rasprodali su se, americki bend, ovo ono. Meni se dopada i volim da cujem nesto drugacije.

Ima ko će da pravi drugačije. Evo ovi Poljaci su drugačiji, pa mogu njih da slušam kad hoću nešto što nije MDM

http://www.youtube.com/watch?v=zapqCoBo9aY

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Evo po stare dane opet preslusavam IF, ali ovaj put citavu diskografiju.

Po meni je vrhunac njihovog rada bio Subterranean EP.

Sto se tice novi/stari IF diskusije mogu reci da sam prije odbijao da slusam ista poslije Claymana jer sam dalji rad smatrao neiskrenim (klinac jebiga). Sada kad sam preslusao ostale albume mogu reci da tu ima dosta kvaliteta i da sam zaista uzivao slusajuci. Necu govoriti koje mi je razdoblje bolje ili gore ali definitivno IF dobija mnogo vise negativne 'kritike' nego sto zaista zasluzuje.

 

Ovo pisem samo da bi podrzao Mikija, nadam se da ce ubrzo shvatiti kakva su forumasi (a i metalci generalno) govna.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...