Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Veruj mi, moze i muzika koja se pravi iskljucivo zbog novca dobro da ispadne. A ako je to komercijalno, onda In Flames to jos uvek nisu, inace se ne bi zvali In Flames i ne bi svirali nesto sto je jos uvek prilicno daleko od mainstream "metala", a i ne prodaje se tako dobro. Tako da nema brige, i dalje si tr00 i ako ih slusas :wink:

 

A u to koliko imaju veze sa umetnoscu necu da ulazim jer se apsoloutno necemo sloziti biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi, moze i muzika koja se pravi iskljucivo zbog novca dobro da ispadne. A ako je to komercijalno, onda In Flames to jos uvek nisu, inace se ne bi zvali In Flames i ne bi svirali nesto sto je jos uvek prilicno daleko od mainstream \"metala\", a i ne prodaje se tako dobro. Tako da nema brige, i dalje si tr00 i ako ih slusas :wink:  

 

A u to koliko imaju veze sa umetnoscu necu da ulazim jer se apsoloutno necemo sloziti biggrin.gifa:

 

Moze... Nisam ja valjda rekao da ne moze... Mozes i da zaboravis da dises pa da umres... Nisam ja nigdje napisao da su In Flames komercijala. To si se ti negdje prevario...

 

Btw ja uopste ne pratim od true sindroma, dokaz volim ja i Bon Jovija i Sisters of Mercy, a fan sam Zabranjenog Pusenja, sva tri, pa ti sad vidi... (Ove sam bendove naveo samo zbog krajnosti u kojoj se nalaze...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ih sada svrstavaju u nu metal jer ne znaju gde drugde,samo zato sto vise nisu melodic death.....ali oni ce uvek posedovati izvesnu dozu originalnosti po kojoj ce biti prepoznatljivi....btw. Frubi mi je doneo njihovu majicu koja reklamira album "Clayman" - mnogo je mocna sa onim proporcijama coveka biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

The title on the new In Flames album is set to "Soundtrack To Your Escape". The album will be released through Nuclear Blast Records in Europe on March 29, 2004. More details about "Soundtrack To Your Escape" will be available soon...

 

"Soundtrack To Your Escape" tracklist in no particular order:

 

- F®iend

- The Quiet Place

- Borders And Shading

- Discover Me Like Emptiness

- Touch Of Red

- Bottled

- Dead Alone

- Superhero Of The Computer Rage

- Like You Better Dead

- Dial 595-Escape

- Evil In A Closet

- In Search For I

- My Sweet Shadow

 

 

Na sta li ce ovo da lici?

Jedva cekam da cujem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ne volim izraz komercijala, jer me takve stvari uopshte ne interesuju, tj. bash me briga shta je komercijala ( a to ne mora biti ono shto se dobro prodaje ) rtr mi se prosto ne svidja i nema neke velike mudrolije... ( iako mi se svidja Clayman, Haven)

naziv novog albuma mi se bash neshto i ne dopada, ali dobro treba ga josh chuti biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovako...The Quiet Place singl je stigao (Pete M, the master smile.gif )

 

singl - vrhunska stvar, komercijalna podosta, pravi hit..glavnas tema na klavijaturi, vox cist uglavnom, osim u bridgeu kada podivlja...zaista fenomenalna pesma, idealna za singl..uskoro ce spot....

 

borders and shading - nije opcija u excelu, vec opasna stvar koja vuce na reroute to remain radove...komotno je mogla uci na taj album po kvalitetu...dosta melodicna...

 

touch of red - poslednja na singlu, ova najvise lici na passanger projekat, refren najvise, koji je dosta cudan...kratka je dosta...

 

toliko, Countdown To Your Escape se ceka...jos vrlo malo je ostalo...sudeci po singlu, bice to gromada od albuma, sto se i ocekivalo, sve tri ce biti na albumu... :twisted:

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako...The Quiet Place singl je stigao (Pete M, the master smile.gif )

 

sledeci put kad bude neko trazio Pete M. on nece biti tu... zapravo nece biti ni nigde... Pete M... majku vam vashu... onaj malisha ima duplo da plati... 8)

 

singl ''be kevu... ima mozda malo vishe semplova... ali o5 su snimili prilichno pametne pesme... jeste Quiet Place komercijala, ali kad se vishe slusha dobije i neku drugachiju dimeziju il shta vec... prvo sam bio zadovoljan, pa sam se razocharao, pa sam postao apatichan, a evo sada mislim da je genijalna stvar..

nema nishta prosto u vezi In Flames-a... album ce da bude ko bonbona...

druge dve pesme su maaaalko loshije, ali bi na Rerout-u bile medju boljima tako da se i njima nema nishta prigovoriti... ah, da produkcija je malo "chistija" ali i dalje odaje nekakav sitni "trash" prizvuk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao shto rekoh produkcija je i dalje malko "trash", ali manje nego na Reroute-u... ali ovo je samo sudeci po singlu, sa koga ce se najverojatnije samo prva stvar, Quiet Place naci na albumu... by the way, meni je takva produkcija samo poboljshala album...

oni bre ne mogu da zajebu... ja ne brinem... nemoj ni ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gifbiggrin.gif

 

Elem meni je to cudno... mislim na produkciju. Clayman i 2-3 albuma iza njega su bili dosta dobro producirani (pogotovo Clayman). I normalno ocekuje se jos bolja produkcija sa novim albumom koje je jos pravljen dobrim delom za Americko trziste (mislim na Retrout to Remain) a produkija je bzvz :? :roll:

Ajde muzika i nije toliko lose producirana ali glas... katastrofa jedva prepoznam rec-dve u nekom clean delu :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije bzvz, to je vrh produkcija, a za par godina ce dobiti tek na znacaju prljavstina Andersovog glasa...sve tri pesme ce se naci na albumu...dosta je drugacija produkcija od Rerouta, nisam siguran da je cistija, ali je cudnija...momci postavljaju standarde i tako ce biti i ovoga puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

idi bre juri te BK Idole za autograme tamo po Indjiji...  :da:

 

Jurio sam... no sam samo tri uhvatio, jbt cuvaju ih kao da su iz UN a ne iz Zagubice. Nula bre, ribe lose, mjuza losa... Idem i sledece srede, naravno smile.gif

Naivne srbijanke, puse kad im pokazes mobilni: "kakvo je ovo sokocjalo?".

Idol!

 

In flames, evo citam jos reakcija, ko ih je prezirao zbog RTR preziracje ih jos vise, samo to imam recji.

 

RTR je odlican album, iskreno. ALi dzaba kad se meni uopste ne svidja.

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...