Jump to content

In Flames


Recommended Posts

nije bzvz, to je vrh produkcija, a za par godina ce dobiti tek na znacaju prljavstina Andersovog glasa...sve tri pesme ce se naci na albumu...dosta je drugacija produkcija od Rerouta, nisam siguran da je cistija, ali je cudnija...momci postavljaju standarde i tako ce biti i ovoga puta...

 

Heh zanimljivo... vrh produkcije, kada bi mogao jos i da mi objanis i po cemu je to vrh, bio bih ti zahvalan na tom kratkom edukativnom argumentu :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

prs' u pekmez!

toliko jednostavno da prosto zaboli!

ulozish velike pare, platish prave ljude i vrhunski studio!

to shto se tako chuje nich ne znachi... tako im se dojmilo najjache!

 

ko ce da mi kaze da Metallica nije imala vrh produkciju? opet, idioti ne znaju shta hoce i onda im i to ne znachi nich!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je preslušao projekat Passanger mogao je očekivati šta će se desiti sa In Flamesom ... doduše i Reroute je ukazao na takav razvoj zvuka ... ostaje nam Dark Tranquility ...

 

Kao i Nightrage, Lipid, Arise, Evemaster, Carnal Forge, Blinded Colony, Ablaze My Sorrow, Arch Enemy, Elohim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korn je ok bend ali poredjenje sa In Flames je glupost! Ne vidim kakvu slicnost ti cujes? :roll: :? Slika je glupa, ja bi je bolje uradio...

Poz

 

Au!

 

Pa In Flames nikad ne bi dobacio do ovog, modernog zvuka da nije bilo Korna.

Groovy gitare, hip-hop influenced ritmovi, that way producirani clean vokali.

 

In Flames je jos uvek death (jos koliko ce biti ne znam, reci cu kad cujem novi album) + najbolji elementi npr Korna. Opet kazem, to je super zvuk, moderan, jumpy (ili kako bih ga vec nazvao) ali ne kapiram zasto ljudi beze od toga.

Muzika im je i dalje odlicna, nista ne smeta poredjenje s Kornom (meni, znam da brdu lamera smeta).

 

yeap...

 

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je preslušao projekat Passanger mogao je očekivati šta će se desiti sa In Flamesom ... doduše i Reroute je ukazao na takav razvoj zvuka ... ostaje nam Dark Tranquility ...

 

Kao i Nightrage, Lipid, Arise, Evemaster, Carnal Forge, Blinded Colony, Ablaze My Sorrow, Arch Enemy, Elohim...

 

sta bi ti bendovi dali da su na mestu in flamesa i da mogu da budu usmerivaci modernih metal tokova, a ne da sviraju to isto sto je in flames svirao dok sam isao u srednju skolu...ko ne razume evoluciju, tesko mu je objasniti...inace, koliko se secam, dt su prvi sa havenom otisli u te vode, ali nisu to bas najsrecnije uradili, malo su pukli, pa se ISKLJUCIVO zbog toga vratili svojim korenima, a mnogi ih odmah prozvali carevima...da su kojim slucajem imali priblizan efekat kakav je reroute izazvao, druga bi se prica pricala sada...ma sta i ja objasnjavam kad znam ko je najveci pravi metal bend danasnjice i kome svi zavide...izadjite malo u svet, idite na neki veliki festival, pa cete videti o cemu pricam...

 

btw, mali, fora sa kornom ti je podosta glupa...mada, iako ne gotivim korn at all, moram im odati priznanje za originalnost i bitnu ulogu u svom domenu, daljem inspirisanju i usmeravanju citavog muzickog pokreta, kakav god on bio, u to necu da ulazim...tu jedino postoji slicnost sa in flamesom, a ona ce se tek pokazati...

 

dole stagnacija! promene i progres uvek! :wink:

 

vreme fenomenalnih colony-a i claymana-a je proslo i, iako i sam dalje obozavam tu muziklu skoro najvise (zato sam i nabrojao one grupe na kalmah temi), vreme je da se krene dalje, a to, izgleda, samo IF imaju muda da ucine. Jedni su kraljevi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, sve moze da prodje, ali da je produkcija RTR losa - to ne mogu da precutim! smile.gif

 

na albumu se _jasno_ cuje gomila instrumenata i njihova interakcija je kompletna. grom od produkcije. mozda se nekome svidja, ili ne svidja, ali RTR je produkcijiski top class.

 

nazalost, idejno i koncepcijiski in flames se sve vise udaljavaju od najboljeg metal albuma svih vremena - the jesters race. dobro, mozda nije no.1, ali je meni u top 10. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je preslušao projekat Passanger mogao je očekivati šta će se desiti sa In Flamesom ... doduše i Reroute je ukazao na takav razvoj zvuka ... ostaje nam Dark Tranquility ...

 

Kao i Nightrage, Lipid, Arise, Evemaster, Carnal Forge, Blinded Colony, Ablaze My Sorrow, Arch Enemy, Elohim...

 

Nightrage me najviše podsećaju na stari In Flames, Carnal Forge su daleko brutalniji i ne bi ih baš stavio u isti koš sa In Flames, Arch Enemy... hm ni to baš nije sasvim slično, mada ima onih karakterističnih terci. Ablaze My Sorrow stvarno ima dosta dodirnih tačaka sa In Flamesom .... mada su na starim albumima više vukli na neki black a ovaj iz 2002. jeste klasični melodic death. Ako su snimili nešto posle toga ... to nisam čuo.

Ostale bendove koje si nabrojao nisam čuo al hvala na preporukama, trudiću se što pre da nabavim jer muzika ovog tipa ne može da omaši. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...