Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Bla, bla, bla sta koga boli qrac kakvi su In Flames bili?! Sta kao bio si na koncertu i kao sad mozes da kenjas nama koji nismo kako je bilo dobro?!

E pa... dobro icon_biggrin.gif

Hocu i jaaaaaaaaaaaaaaaa...aaaaa... a! wallbash.gif

icon_wink.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicni su bili na szigetu, jos nisu svirali na svojim instrumentima, bez klavijatura, svirali su dosta starijih stvari....

Najbolje je bilo kada su vezali jednu za drugom, Bullet ride, Only for the weak, i behind space, a odmah posle i moonshield... [ il je to bilo pre, sad mi je sve pobrkano...]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicni su bili na szigetu, jos nisu svirali na svojim instrumentima, bez klavijatura, svirali su dosta starijih stvari....

Najbolje je bilo kada su vezali jednu za drugom, Bullet ride, Only for the weak, i behind space, a odmah posle i moonshield... [ il je to bilo pre, sad mi je sve pobrkano...]

uh da...memories icon_biggrin.gif Moonshield jedna od meni najomiljenijih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeno su najbolji icon_da.gif

 

inace, nikada nisu ni imali klavijatue alive, anders laze, ali ok icon_smile.gif

 

zvuk jeste bio los, ali su oni razvalili...

 

poz

Yo!! icon_cool.gif

 

Ne videsmo se..... icon_cry.gif... Koliko si bio?

 

Elem, ja sam bila na šipki, a par hiljada razjarenih FOR-ovaca na mojim ledjima.... do dzadza!... huah icon_cool.gif .... ubedljivo najbesniji koncert na celom festivalu!.... Super su im aranžmani starih stvari... Trebalo mi par puta vreme da prepoznam šta je (mada mislim da je to zbog jebenog ozvučenja... bas mi još bruji in da chest... i imam probleme sa disanjem, huah icon_redface.gif )

 

 

Brat bratu, izgledali su kao Slipknot, onako uniformisani u iste crne košulje i pantalone + pokreti (..i Anders sa kravatom.. huah.... keva)..... njihova naklonost Nu metalu mi je neshto najsladje na svetu icon_rockdevil.gif .... Skroz kapiraju taj groove i move, and that's ok (a ne ko npr ona nesrecna Metallica).... pogotovu Anders icon_cool.gif.. napaljen je ko malo dete i stoji mu... brate, on bi se otkinuo na Rokanju s nama!!!... 300% (density icon_uhoh.gificon_cool.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yo!! icon_cool.gif

 

Ne videsmo se..... icon_cry.gif... Koliko si bio?

 

Elem, ja sam bila na šipki, a par hiljada razjarenih FOR-ovaca na mojim ledjima.... do dzadza!... huah icon_cool.gif .... ubedljivo najbesniji koncert na celom festivalu!.... Super su im aranžmani starih stvari... Trebalo mi par puta vreme da prepoznam šta je (mada mislim da je to zbog jebenog ozvučenja... bas mi još bruji in da chest... i imam probleme sa disanjem, huah icon_redface.gif )

 

 

Brat bratu, izgledali su kao Slipknot, onako uniformisani u iste crne košulje i pantalone + pokreti (..i Anders sa kravatom.. huah.... keva)..... njihova naklonost Nu metalu mi je neshto najsladje na svetu icon_rockdevil.gif .... Skroz kapiraju taj groove i move, and that's ok (a ne ko npr ona nesrecna Metallica).... pogotovu Anders icon_cool.gif.. napaljen je ko malo dete i stoji mu... brate, on bi se otkinuo na Rokanju s nama!!!... 300% (density icon_uhoh.gificon_cool.gif )

Exactly! pivopije.gif

Inache najjacha fora je bila kad je u sred neke pesme (ne mogu da se setim koje) ubacio ono "we are the best band in the world" icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exactly! pivopije.gif

Inache najjacha fora je bila kad je u sred neke pesme (ne mogu da se setim koje) ubacio ono "we are the best band in the world" icon_smile.gif

Ma uradio je to po mom rachunu tri puta, posle sam prestala da brojim... icon_smile.gificon_smile.gificon_cool.gif

 

 

Al ubedljivo je najjacha fora to shto su se u skejterskim duksericama guzili u levom dzepu bine dok je ''svirao'' Rasmus... icon_smile.gificon_confused.gificon_smile.gif ... I can't figure out zashto su ostali da ih chuju,... heh, toliko zajebana nisam icon_smile.gificon_cool.gif .... I upravo obhrvana tom nedoumicom ostala sam nekih 4-5 pesama fucking Rasmusa icon_smile.gif ... secam se da sam trcheci na Amorphis, jednom liku koji je, u masi ostalih, chekao autograme kod back-stage-a rekla: ''Dzabe ti brate, eno ih Flamesi na Rasmusu.'' icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam chuo dvaput, kad su izashli na stage i kad je Anders lik umesto nekog stiha ubacio to icon_smile.gif Najjachi likovi icon_smile.gif

 

Btw. Kad smo vec kod njih, ko ima "The Adventures of In Flames" majicu, shta mislish? icon_mrgreen.gif

 

P.S. I ovom prilikom se zahvaljujem svojoj dragoj zheni Eni koja mi je priushtila istu icon_mrgreen.gif

Edited by Powerslayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje je bilo kada je Anders komentarisao festivale i kada je pomenuo one plave WC-e pred Clayman icon_smile.gif

Meni su vizuelno svi bili kul osim Andersa. Najvise Bjorn koji se smeskao sve vreme.

Ne zelim da se setim da mi nijedna slika nije uspela...

Edited by in_flames

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

reroute je najbolji flames album

 

naravno da nije. on je drugi najgori. a najgori je soundtrack.. čist nu metal

friden je počeo da cvili u pesmama kao lik iz korna.. da ti se život zgadi..

 

sad ću od tuge da pustim npr. moonshield ili jotun da se malo smirim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...