Sign in to follow this  
lemmy sixx

In Flames

3342 posts in this topic

Kao što se i očekivalo posle pesama koje su puštene pre albuma, koje tbh ispadoše i najbolje.... jako loše. Mene ovo podseća na Papa Roach kršten sa occasional In Flames melodijama, najčešće u bridžu, čisto da se ne zaboravi o kome je reč. Mada kako se meni čini, i oni sami ne žele više da budu taj bend. Da budem iskren, Siren Charms mi je bio guilty pleasure, nije mi bio kompletna poplava, imao je pesama koje volim čuti tu i tamo, posle Sounds koji je bio katastrofa dade mi neku nadu ali sve se vrati na usran kolosek vrlo brzo. Tekstovi deluju standardno glupi, koliko mogu da čujem. Sasvim logično što su našli američkog bubnjara a Švedska puna muzičara, ko će drugi svirati ovo nego neko iz nacije koja je izrodila ovo smeće. Vidim sad turneju Avenged Sevenfold / Disturbed / In Flames, to su ti bendovi koji zaslužuju jedni druge.

Kad smo već kod toga, sad poslušah i ovaj Live from the Heart of Gotheburg, još jedan indikator trenutnog stanja benda, pre RtR materijal je na nivou slučajnosti u listi. Veliki lol što se tripuju da im je Chosen Pessimist neki magnum opus pa ga očigledno forsiraju.

Sve u svemu rastadosmo se ja i ovaj bend odavno, još jedna potvrda.

• Upvote 2

Makar su ove pesme od pre izbacivanja albuma dovoljno dobre da zelim da ih slusham. Ne bi mi bilo zao da ih chujem uzivo na nekom koncertu xD

Izadje novi album, nove pesme i turneja na pomolu i covek je toliko uzbudjen zbog toga... da izadjje iz benda :haha: Koliko su lame, vise nije ni smesno.

Sad ce da nadju nekog Amera sa ciroki frizurom koji je bio roudi Papa Roachu, taj neki fazon.

Nije im prvi put da obradjuju Depeche Mode ali ovo je dosta katastrofalno kao uglavnom i sve sto ovaj nekada veliki bend radi vec dugo godina unazad.

obradili su pored toga i wicked game, down in a hole i hurt(live). i sve je u tom nekom letargičnom fazonu, ne sviđa mi se. najviše mi smeta, što zvuči kao bilo šta, nula ličnog pečata.

jedino je taj hurt otpevao sa emocijama, pa kao aj može i da prođe.

Vredi i uopšte komentarisati ove nesrećnike i ovih novih par singlova koje sam se zajebao da čujem... Ups, upravo sam iskomentarisao.

ovaj poslednji još i malo podseća na lepe dane, ali ne znam koji im je kurac sa produkcijom, baš očajno.

a lyrics teški cringe, ban lyric videos.

Sve tri pustene pesme su odvratne.

Plus me iskreno zanima kako Anders planira da otpeva uzivo iste, ocigledno se budzio vise nego sto moze.