Jump to content

In Flames


Recommended Posts

nisam se uhvatio za kucanje vec za iskonsku nepovezanost tvojih lingo-tvorevina.

 

 

Zadnji In Flames = najbolji In Flames

 

 

poz

ti si dečko pijan ili shta već sa sličnim efektima.... icon_razz.gif nema nepovezanosti....

a i koja tvoja posla removere kada si toliko po forumu.... icon_razz.gif nisam slušao zadnji in flames ne mogu da pričam....

obrazlozi, molim te?

'si slep dečko jebo te - ma imaš na prethodnoj strani neko pljuvanje posvećeno tome kakoje retardirana ona s kojom se raspravljate

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da su posle horsea sve rasprave na ovoj temi deplasirane... sada se moze lepo raspravljati o novom in flamesu i to oni koji poznaju novu svedsku scenu icon_da.gificon_razz.gif

 

novi in flames koliko god upliva metalcorea imao je i dalje evropskiji od killswitcha ili all that remainsa... i dalje kod pomenutih osecam prisutnost sa americkog kontinenta, dok se za in flames lepo cuje poreklo... to ne znaci da je soundtrack bolji od heartachea recimo, vec samo to sto sam rekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

najzalosniji deo je sto ljudi ne razliku ta dva talasa nimalo!

 

Dakle, In Flames ne rade to sto rade da bi se prodali u Americi a ni Killswitch da bi se prodali u Evropi.

 

 

"Samo prostota i glupost zadovoljava se vsegda pri starinskom ostati."

 

 

poz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma to su gluposti... onda se moze reci i da cult of luna radi to da bi se prodala u Americi...

americki bendovi zele da zvuce kao svedski i o5 ne moze niko da pridje, dovoljan je 1 rif in flamesa da shvatim celu pricu icon_da.gif makar ubacili metalcore uticaje (ne nu, to je tek glupost)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali bih rekao da in flames jeste najvise zaluzan za ludilo koje se tamo dogadja - all that remains, killswitch, darkest hour, byzantine, as i lay dying, trivium, 36 crazyfists, every time i die, premonitions of war... blah blah... pa ako je to nu, onda jeste i in flames...

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma o cemu pricamo... horse je sve rekao - prvo modernu svedsku scenu (ja kazem i moderni metalcore americki uz to, iako su flamesi uticali mnogo), pa onda novi in flames. nuff said.

 

poz

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,moj Frubi,besposleni ljudi nisu imali gde da svrstaju slicne bendove,a najvise su im licili na DM (verovatno zbog vokala) i - eto ti.Mada,In flames vise definitivno nemaju ni najmanje slicnosti sa ovim pravcem.

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,moj Frubi,besposleni ljudi nisu imali gde da svrstaju slicne bendove,a najvise su im licili na DM (verovatno zbog vokala) i - eto ti.Mada,In flames vise definitivno nemaju ni najmanje slicnosti sa ovim pravcem.

 

na albumu "Reroute to Remain" izgubili su slicnost i sa pojmom kvalitetnog metala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,moj Frubi,besposleni ljudi nisu imali gde da svrstaju slicne bendove,a najvise su im licili na DM (verovatno zbog vokala) i - eto ti.Mada,In flames vise definitivno nemaju ni najmanje slicnosti sa ovim pravcem.

sada govorim za jester race, whoracle, clayman:

 

upravo su vokali JEDINO po cemu su neki osporavali cinjenicu da je In Flames death metal bend. Muzika je melodic death, tekstovi su kao kod milion death bendova. Jedino vokali nisu guturalni *kao da je to bitno*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vokali su rezeci kao svi ostali Black Metal bendovi samo melodicno

a muzika lici mnogo na Power metal::

 

Malo su isti Fazon:Children Of Bodom,In Flames,Soilwork,skyfire

To Death Metal!!!!!

laugh.gificon_smile.giflaugh.gificon_smile.giflaugh.gificon_smile.giflaugh.gificon_smile.giflaugh.gificon_smile.gif

 

HowlingWind:

`Muzika je melodic death, tekstovi su kao kod milion death bendova.`

 

Ma Ajde mi Nabroj tih Milion

 

vec sam ti Reko da idesh kod Ushnog Tamponi Za ushi icon_mrgreen.gifbiggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam novi In Flames i mnogo mi je bolji od Reroute-a.Produkcija mi je bolja,album je mnogo konkretniji (RtR je znao malo da smori,za nijansu je predugacak) i malo mi deluje mracnije.Inace,The Quiet Place...kad sm je prvi put cuo bio sam zgrozen,ali mi je pesma tako usla u usi da to nije normalno!Nije to nestos tto ja inace slusam,ali,jebiga,svidja mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam sve od In Flamesa od Lunar Straina i zakljucno sa Claymanom.Sve posle toga ne podnosim...e sad to je manje vise nebitno.Hocu samo da odgovorim jednom !@#$%^& liku koji je jos odavno na ovom topicu rekao da su TEKSTOVI In Flamesa jedino sto im je lose.Covece sta sa tobom nije uredu?Uzmi npr lyricse od pesme Gyroscope,Jesters Script Transfigured i kao najbolji primer izdvajam remek delo sa Lunar Strain albuma pesma BEHIND SPACE.Uzmi ti lepo procitaj tekst ove pesme i onda mi to reci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...