Jump to content

In Flames


Recommended Posts

 

pa ovakve krmaca ne moze da oprasi! odakle su? sa koje planete su sisli? garant su cigani , a i da nisu , treba im obe ruke odseci. eh , da nam je jedan ahmedinezdad... dete dati na usvajanje , a ovu skotnu kuju svakog dana u odredjeno vreme zapisavati u celiji! prokletnici podmukli , neka su prokleti...

.

 

-----

jedino je stari kvalitet na ceni* http://www.youtube.com/watch?v=RbEGmH4oVE4

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam hteo da docekam album na noz kao vecina, nego sam mu dao vise prilika i moj zakljucak je ipak da je ovo slabo mnogo. I prosli album sam jedva svario, a kad sam svario ok mi je bio(iako najslabiji od svih), mada IF su jos odavno rekli svoje, i svi to znamo. Kod ovog albuma mi najvise smeta jebeni Andersov vokal, deluje mi u nekim trenucima kao da pravi sprdacinu neku, i smeta mi dosadnost i bezidejnost pesama. Jedino sto vredi ovde su poneki dobar rif i solo, i to je sve. Mislio sam da je prethodni najgori album, ali ovaj ga je nadmasio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican album,posle 5 preslusavanja ulazi skroz u uho,produkcija je izvrsna.

Ima dosta elemenata od ASOP,CC i R2R kao i old school stvari,Bjorn je bas odsvirao za 10!

Koliko sam primjetio citajuci postove da vecina ne gotivi ovaj album zato sto nema debilnih death metal screamova i growla (pretpostavljam da su na forumu pola clanova napaljeni srednjoskolci sa parolom "sto se vise deres,to bolja i teza muzika) ,izgleda da je napokon Anders naucio da pjeva :)

Jedino sto meni fali na ovom albumu je Jesper i njegova prepoznatljiva melodika u pjesmama i ritam al jbg iovako Bjornu treba skinuti kapu za rad na albumu.

Sve se na kraju svodi na "ukusi su razliciti",ovim death metal drekavcima se nece svidjeti a pravim IF fanovima hoce!

  • Upvote 2
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam primjetio citajuci postove da vecina ne gotivi ovaj album zato sto nema debilnih death metal screamova i growla (pretpostavljam da su na forumu pola clanova napaljeni srednjoskolci sa parolom "sto se vise deres,to bolja i teza muzika)

 

Ja ne videh nijedan takav post u poslednjih 6 meseci, a većina ljudi koja postuje ovde prati IF već godinama i dobrano je zagazila u dvadesete. Prema tome, ne može nam niko prodati muda za bubrege.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci ovaj album i Amon Amarth album sam poslusao sve ukupno jedan put,stvarno oba smaraju,stvarno razocaravajuce

 

Zato novi insomnium izlazi valjda na jesen, oni neće razočarati :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican album,posle 5 preslusavanja ulazi skroz u uho,produkcija je izvrsna.

Ima dosta elemenata od ASOP,CC i R2R kao i old school stvari,Bjorn je bas odsvirao za 10!

Koliko sam primjetio citajuci postove da vecina ne gotivi ovaj album zato sto nema debilnih death metal screamova i growla (pretpostavljam da su na forumu pola clanova napaljeni srednjoskolci sa parolom "sto se vise deres,to bolja i teza muzika) ,izgleda da je napokon Anders naucio da pjeva :)

Jedino sto meni fali na ovom albumu je Jesper i njegova prepoznatljiva melodika u pjesmama i ritam al jbg iovako Bjornu treba skinuti kapu za rad na albumu.

Sve se na kraju svodi na "ukusi su razliciti",ovim death metal drekavcima se nece svidjeti a pravim IF fanovima hoce!

 

A muuuuuukica! :D

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...