Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Kad hoću nešto da kupim vrednije, odem na net, ukucam ključne reči i naletim na neki forum. Ne postoji ni jedna stvar na svetu za koju će svi reći da je odlična ili da je govno. Uvek će se naći pametnjaković koji pljuje po nečemu što je do jaja ili isti takav koji veliča neko sranje.

 

Prema tome, razmenjujemo mišljenja, no hard feelings :)

 

Šta ste se smrzli ko pičkice, evo malo zvukova leta

 

http://www.youtube.com/watch?v=Qcl1cwH29DA

 

Liči mi na ovo što sluša moj dvogodišnji sin

 

http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe Miki da ubedjemo nekoga šta je naše mišljenje. Možemo jednostavno da iznosimo svoje mišljenje. Još je lepše kad svoj stav potkrepiš argumentima. O ukusima se ne može raspravljati, ali ne vidim razlog da ne kažem da nešto nije po mom ukusu, kao što ti možeš reći da jeste po tvom.

 

Tu smo da pohvalimo ono što nam se sviđa i da pljunemo ono što nam se ne sviđa. Ni ja ne volim likove koji misle da su cool zato što im je sve sranje. Kao, sve je to suviše loše i seljački za moj prefinjeni ukus. Makar u mom slučaju, to ne važi. Pljunuću na nešto što svi hvale ako mi se ne sviđa, ili ću pohvaliti nešto što svi pljuju ako se meni sviđa.

 

Evo još jedno da kažed da je novi Nightrage do jaja, kao i novi Illnath, a vi izvolte pa uživajte u In Flamesu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo slusam Ravenous Crows od Illnath i dobro je. Muzika bar, a glas je nekako previse black. Previse vriskav i piskav ali se verovatno covek navikne, nikad nisam slusao black pa....

Nightrage novi cu da probam, slusao sam neke starije albume i nekako su mi bili previse zestoki. Mozda su se oni ili ja promenili od tada ;)

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ENGEL — the Gothenburg, Sweden-based quintet featuring guitarists Marcus Sunesson (THE CROWN) and Niclas Engelin (PASSENGER, ex-GARDENIAN, IN FLAMES), vocalist Mangan Klavborn, drummer Jimmy Olausson (ex-MARIONETTE) and bassist Steve Drennan (LOCUS) — will enter Antfarm studios in Aabyhøj, Denmark next week to begin recording its third album, "Blood Of Saints", for a spring 2012 release. According to the group, the new CD "is going to be a good mixture between both [previous ENGEL efforts] 'Threnody' [2010] and 'Absolute Design' [2007], but with some new angles as well! If you liked 'Threnody', you will LOVE 'Blood Of Saints'!"

 

Da opet obrišu patos Flejmsima. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada saberem i oduzmem,meni se najvise svidja njihov period kada su poceli sa pederaskim metalom...ono,onaj detic mi i nije nesto...dobro jeste,al nije mi vrhunski...verovatno sam jedini na svetu,al meni je njihov najboljsi album reroute to remain,mogu slobodno reci da je meni vrhunski taj album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo slusam Ravenous Crows od Illnath i dobro je. Muzika bar, a glas je nekako previse black. Previse vriskav i piskav ali se verovatno covek navikne, nikad nisam slusao black pa....

Ne znam da li bi se oni uopste mogli svrstati u black,ali posto im je vokal black-erski,evo ih na ovom forumu.

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustio sam zeni pre par meseci neku pesmu sa proslog albuma na desetak sekundi i samo je rekla - neki klinci, svedjani! Da, to se sve cuje u samo nekoliko sekundi. To im je najveca mana. Meni su ok, samo mi smetaju albumi koji dosade posle par slusanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...