Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Jbg meni i nije tako loš album. Očekivao sam epsku poplavu ali ima dobrih pesama, najgori su singlovi definitivno. Na prošlom nijedna nije valjala, ovde se i može šta čuti. Anders i dalje najslabija karika.

 

jeste sadrzajniji album nego prosli, vise stvari se desava u pesmama ali to sto se desava po meni nista ne valja. vestacki je nafilovano, a sama pesma nema kicmu.

 

dosad su od te ogranicene kolekcije ideja bar uspevali da naprave celinu koja je greater than the sum of it's parts, bili su dostojanstveno bezidejni, a sad su kurvanjski bezidejni cuje se da se previse trude da naprave nekakav ear-candy

Edited by Čarli
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosad su od te ogranicene kolekcije ideja bar uspevali da naprave celinu koja je greater than the sum of it's parts, bili su dostojanstveno bezidejni, a sad su kurvanjski bezidejni

 

Došao sam da napišem neki kilometarski post pokušavajući da kažem otprilike ovo. Sad nema potrebe, sve si rekao u par riječi. :D

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponovo se obistinjuje moja treorija koju sam ovde iznosio pre dosta godina. Cim bend pocne da menja pravac, a bio je kultan u svom domenu tu nesto u glavi ne stima. Ti bendovi propadnu ko muda kroz pocepane gace na zalost. Tako je sa svim jebenim bendovima u istoriji koji su to pokusali. Jedina publika koja im ostaje je neka nova generacija mladih koji su u stvari inkarnacija nasih grandovaca(onih sto ih slusaju) u nekom drugom svetu.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sa vremenom svi prdnu u cabar. Mozda i nekada izbace nesto ok, ali generalno to se ne desava. I In Flames je rasirio krug slusalaca, ali su govno. Kakve veze ima krug slusalaca sa mojom pricom? Da ih slusa svaki covek na planeti ne bi promenilo cinjenicu da je bend govno.

 

 

Ne pratim blek metal bendove koji su izdali imidz i ne pada mi na pamet da slusam potonje abominacije. Mozda je to vama kul meni vala nije. Ta Katatonia meni uvek sranje bila. Izvinjavam se, mnogo se izvinjavam...

 

Taj Ulver nesam slusao, ali takve fegete ja ne bih mogao da slusam. Pisam se u takve ljude.

 

ULVER.jpg

 

Strasno. Kao ovaj bradonja im vadi prosek. Ovaj srednji voli prst u guzu?

 

Amorfis jedino jos uvek mogu da priznam.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne mozete da ih gledate kada su vam stalno iza ledja i njuse vam zadnji trap. :mhihi::haha:

 

 

Ako blek metal ikona po vama izgleda danas pederastije nego pop AOR pevac iz 80-ih(a u to vreme ni najvece muskarcine nisu izgledale mnogo drugacije) onda zapitajte se gde je zapelo u vasem toku misli.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...