Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Tako sto nisu black, apsolutno i ni najmanje icon_smile.gif

 

Pretrazi malo ranije strane, naci ces negde objasnjenje.

Da, da... a kakve onda veze imaju sa bendovima kao sto su CC, Deicide i Dying Fetus na primer (mislim, kako to da su u istoj sobi?)? icon_sad.gificon_rolleyes.gif

 

@Prof. Baal - mnogo si ti pametan, kao i tvoj drug Kent (i jos drugara). icon_rolleyes.gificon_mrtav.gificon_razz.gif

(Za mene je Slipknot Power-Doom *sa primesama Irskog folka* Metal u stvari!!! I ne znam kakve veze on ima sa ovom temom...) icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde idi prosipaj te gluposti negde drugde, ta je prica izlizana pre hiljadu godina...

 

fiery, reci mu gde si objasnjavao sta je melodeath? (hint: at the gates, gates of ishtar, ceremonial oath, eucharist, ablaze my sorrow (rani), dark tranquillity...)

 

i pogresio si - za tebe nismo magistri, vec ph.D, bato... icon_da.gif

 

poz

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, koliko ja vidim ovdje generalno fora ispasti pametan i kao prosuti svo znanje nekome ko nesto pita, o necro-melodic-black-turbo-ko-zna-vise-kom-sranju pravcu muzike.

 

i naravno, fora je nekoga isprozivati samo sto nema pojma koji bend pripada kom pravcu. pukeface.gif

 

a ti pravci su mi se popeli da ne kazem na sta. kao, sad svi izmisljaju neke pravce i svrstavaju neke bendove u njih, kobajagi da bi pokazali svoju obavjestenost a prvenstveno inteligenciju. pukeface.gif

 

u citavoj ovoj diskusiji slozicu se sa opaskom WS.

 

poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, koliko ja vidim ovdje generalno fora ispasti pametan i kao prosuti svo znanje nekome ko nesto pita, o necro-melodic-black-turbo-ko-zna-vise-kom-sranju pravcu muzike.

 

i naravno, fora je nekoga isprozivati samo sto nema pojma koji bend pripada kom pravcu. pukeface.gif

 

a ti pravci su mi se popeli da ne kazem na sta. kao, sad svi izmisljaju neke pravce i svrstavaju neke bendove u njih, kobajagi da bi pokazali svoju obavjestenost a prvenstveno inteligenciju. pukeface.gif

 

u citavoj ovoj diskusiji slozicu se sa opaskom WS.

 

poz.

smart girl icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde idi prosipaj te gluposti negde drugde, ta je prica izlizana pre hiljadu godina...

 

fiery, reci mu gde si objasnjavao sta je melodeath? (hint: at the gates, gates of ishtar, ceremonial oath, eucharist, ablaze my sorrow (rani), dark tranquillity...)

 

i pogresio si - za tebe nismo magistri, vec ph.D, bato... icon_da.gif

 

poz

e previse kenjas!!! cuti 'leba ti . . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta jebote, lepo mu je rekao...

@blondie Ne vređamo ga mi zato što on ne zna koji je In Flames pravac, nego zato što neće da prihvati da je taj pravac u koji ga svrstavamo...

Edited by BaalBehrit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...