Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Pa to cviljenje kako ga ti nazivas i nije losa stvar samo sto Andres nekako neiskreno cvili, kao da mu je nametnuto da cvili icon_smile.gif Vokal je provucen kroz neki lame filter kao i na prethodnom albumu, pa je razumljivost reci svedena na nekih 70% a ostatak zvuci kao da peva kroz neki shal ili tako nesto, skroz bezveze.

 

Sto se tice Soilwork-a oni su (i ako je In Flames poceo prvi sa tom pricom) malo ubrzanije razvili svoj zvuk pa sad neko ko ne zna ce reci da In Flames kopira Soilwork. icon_smile.gifwallbash.gif

Edited by AzzA

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

nego, mene zanima sad novi soilwork, izlazi uskoro, i jedva čekam da vidim da li će i oni da krenu ovim putem..

vazno je da oni sa FN5 nisu vec krenuli tim putem icon_smile.gif

 

Speed se ozenio i to crnkinjom, ocekujte nu shit icon_smile.gif

 

Azzo, provokatoru stari, nikada ti dosadno nije icon_biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je videti da chovek moze na ovoj temi da pokrene dugu raspravu,samo treba pomenuti njihov novi stil. icon_smile.gif

 

@Krang:Citao sam interview sa Andersom gde covek kaze da su na Soundtracku njegovi najbolji vokali ikada. icon_smile.gif Sere chovek kao foka!

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa naravno.. najbolji vokali.. ccc

 

@kent: pa soilwork nema tih nu uticaja, i oni su omekšali, ali se približavaju nekom thrash-u.. crnkinju kažeš? sad će da ubaci i neki ljuti gangsta rap?

 

inače, ovo je moj novi nik zbog OVOGA .. kako se ljudi ovde izdrkavaju , to je strašno.. dajte malo podrške..

Share this post


Link to post
Share on other sites

krang: nema nu uticaja FN5, a STYE ima? Yo, bro, you gotta rise with me!

Cause you're so vulnerable... Me!

No need for sympathy now...

Yet so admirable... Say...

 

icon_cool.gif

 

cekaj, jesu li te banovali zbog onoga ili ti samo udelili warn? sto si nick promenio ako je samo warn bio u pitanju?

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif ok.. ma videćemo uskoro gde ide soilwork icon_smile.gif

 

--

ne, dobio sam warn, i zbog toga ne mogu da postujem 5 dana.. a ovaj nick mi je od prošlog puta kad sam dobio warn, pa ga sad koristim tih 5 dana hahah.. a inače, taj lik je i baalbehrita zajebavao .. samo mnogo gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krang,da si u njegovoj ekipi.boleo bi te kurac,mogao bi da radis sat hoces ovuda.Pogledaj sta rade Giga,Fantasmic,Dodjavola,Telconar i drustvance,a ne dobijaju warn, a ti zbog ove gluposti ga dobi...Strasno! wallbash.gif Sve me vishe nerviara ovaj forum.

ma nemoj se nerviras...sve su to brabonjchici icon_smile.gificon_smile.gif 'pusti kurve ko im yebe mater' icon_smile.gificon_smile.gificon_uhoh.gifpukeface.gif

 

sad ocekujem da mi warn ode na 60% .... ako ne i banana psssssssstttt.... icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krang,da si u njegovoj ekipi.boleo bi te kurac,mogao bi da radis sat hoces ovuda.Pogledaj sta rade Giga,Fantasmic,Dodjavola,Telconar i drustvance,a ne dobijaju warn, a ti zbog ove gluposti ga dobi...Strasno! wallbash.gif Sve me vishe nerviara ovaj forum.

ma, baš me briga.. ovde dolazim da sa normalnim ljudima razmenjujem mišljenja o muzici, da čujem neke preporuke, da dajem preporuke itd.. takvi likovi me ni malo ne uzbuđuju.. samo sam hteo da vidite šta se ovde radi...

---

 

starno kente, šta ti je NFZOCA? biggrin.gif

 

--

 

nego, da se vratim na temu: primetio sam da ima dosta ljudi kojima se se "reroute.." ne sviđa, ali zato im se zadnji sviđa.. meni je rertoute dosta bolji album... naravno, ne na nivou prethodnih, ali sam ga ipak slušao par nedelja.. samo njegova mana je što brzo dosadi.. ali dok te "drži", sasvim je dobar..

 

ali ovaj novi.. uh.. nikako pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest The Propeth
a inače, taj lik je i baalbehrita zajebavao .. samo mnogo gore.

Ali Baal is back! icon_smile.gif

 

@kent,grave,krang,oot,body remover i ostali zainteresovani icon_wink.gif

Dođite na www.metalserbia.com da razvijemo naš jedinstveni board, i malo da ga razdrmamo!

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krang,da si u njegovoj ekipi.boleo bi te kurac,mogao bi da radis sat hoces ovuda.Pogledaj sta rade Giga,Fantasmic,Dodjavola,Telconar i drustvance,a ne dobijaju warn, a ti zbog ove gluposti ga dobi...Strasno! wallbash.gif Sve me vishe nerviara ovaj forum.

da ali jebi ga, posto nam ti nisi pusio kurac, onda ne mozes da postujes... nemoj mi tu pricu molim te....

Nisu oni ni prvi ni poslednji koji su popili banove.....

ako te forum nervra, nemoj da dolazis, nije zdravo za zivce....

 

Edit: i bas nesto i necu sad da te banjem cisto da vidim sta imas da mi kazes... a mozes i na pp, zato sto je ovo tema o in flamesu...

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

primetio sam da ima dosta ljudi kojima se se "reroute.." ne sviđa, ali zato im se zadnji sviđa.. meni je rertoute dosta bolji album... naravno, ne na nivou prethodnih, ali sam ga ipak slušao par nedelja.. samo njegova mana je što brzo dosadi.. ali dok te "drži", sasvim je dobar..

 

ali ovaj novi.. uh.. nikako pukeface.gif

moj post sa prethodne strane, kako bi mogli normalno da nastavimo diskusiju... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest The Prophet

Ali što se mene tiče rasprava nije završena icon_twisted.gif

 

Pogledajte mi potpis i videćete koliko naduvanih beograđana postoji..

 

KRANG: Da se vratimo na temu, Reroute to Remain ne mogu da slušam, nemam pojma zašto, ali mi je Soundtrack to Your Escape baš legao.

 

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...