Jump to content

In Flames


Recommended Posts

da se vratimo na temu ... dakleM,posle lepog clayman-a ocekivala sam zustriji album od rirouta icon_da.gif i to znam padala je kisa i likovi iz mungosa su mi javili da je stigao doticni album (posto sam ih danima gnjavila kad ce da dodje),i cim su mi javili ja sam otrcla po cd....bolje da nisam icon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Baal:Ne mogu da verujem,covece...Strasno.

 

@Abbath:Opusteno.Kao sto Krang rece,dolazim ovde da razmenim misljenja i da se informisem o novim bendovima.Ima ovde i odlicnih likova.Za ostalo me briga.

 

Sto se tice Reroute-a...meni je to malo dosadan album,bas zna da se oduzi,ima 2-3 pesme previse,ali su prvih 5 stvari savrsene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi ti zbog ovog trebalo da dobijesh Ban,ali naravno necesh...Ja nikog nisam vredjao,samo sam iznosio stanje stvari.

Rasprava zavrsena sto se mene tice.

Ok, prvo ovako....

Nesto sam sinoc bas bio nervozan i popizdeo sam...

tako da izvini, ona izjava nije bila ne mestu, izvinjavam se...

Nije trebalo do ta napisem, al necu sada da brisem, da ne bude posle, kako se vadim i slicno...

Izvini jos jednom, nije bilo u redu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta se desilo momicima iz in Flamesa da promene stil, ali iza sebe su ostavili dovoljno dobro nasledje i milion bendova koji kopiraju njihov stari zvuk. Nemaju oni vise monopol na Getenborg fazon ... prezivece melodic death i bez njih, dovoljno su uradili za taj stil. Ako misle da im je ovo sto sad rade pravi put, samo nek nastave, ali radije cu slusati njihove dobre kopije.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta se desilo momicima iz in Flamesa da promene stil, ali iza sebe su ostavili dovoljno dobro nasledje i milion bendova koji kopiraju njihov stari zvuk. Nemaju oni vise monopol na Getenborg fazon ... prezivece melodic death i bez njih, dovoljno su uradili za taj stil. Ako misle da im je ovo sto sad rade pravi put, samo nek nastave, ali radije cu slusati njihove dobre kopije.

A mozda su se smorili od starog zvuka...

mada je bio bolji... hteli su da probaju nesto novo, nesto divlje icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, prvo ovako....

Nesto sam sinoc bas bio nervozan i popizdeo sam...

tako da izvini, ona izjava nije bila ne mestu, izvinjavam se...

Nije trebalo do ta napisem, al necu sada da brisem, da ne bude posle, kako se vadim i slicno...

Izvini jos jednom, nije bilo u redu...

OK,necemo da spamujemo vise,izvinjenje prihvaceno...

 

@Soli:Jebiga,ljudima je jednostavno dosadilo da sviraju isto vise.Podrazvam promene,ako su iskrene.I ako mi se svidjaju. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko o cemu, baba o ustipcima a Soli o novom Kreatoru .. daklem ... moguce je promeniti zvuk i ostati dobar, kao sto je to doticni bend svojevremeno uradio i pravili su dobre albume ... onda su se vratili starom zvuku i pokazali da se u tom fazonu ipak najbolje osecaju, da stari speed thrash najbolje sviraju. Promena zvuka sama po sebi ne mora biti losa, ali terati trendove, kopirati bendove losije od sebe .... OK . njihova stvar icon_smile.gif Mene tuga hvata sto su Sepultura, MachineHead i na kraju In Flames poceli da kopiraju Korn .. to je svojevrstan poraz ... al nema veze, zadnjih 2 godine se desilo mnogo toga dobog za metal, izasli su odlicni metal albumi svih pravaca, pa po koja Korn kopija nece previse pokvariti utisak icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slažem se..

 

inače, ok je kad bend promeni zvuk zato što tako sami osećaju itd.. ali kad se menjaju jer im to neko tržište i menadžeri nameću (počinje da se vrti lova), onda se jednostavno oseća da to ne rade iskreno.. izgleda mi da je to slučaj sa I.F.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice te "protekcije" bhaal, i hansen vrlo dobro znaju zasto su banovani, tako da nemaju nikakva prava da se bune...

Ma ja se i ne bunim, ja i sam znam za šta sam dobio ban, i zašto Gothic treba da dobije ban, al nema veze, dok se drkam sve je lepo icon_wink.gif

 

P.S. Ako kažete da vam YuMetal i internet nije život, zašto onda pozivate da se obračunamo u stvarnosti?

 

 

poz

 

BaalBehrit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawn of a New Day je dobra stvar,za razliku od one druge laganije stvari,ne mogu da se sedim naziva ali znam da je predposlednja.

 

Inace,neko prica o top 5?

 

1.Embody the Invisible

2.Clayman

3.Dialogue with the stars

4.Artefacts of the black rain

5.System

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...