Jump to content

In Flames


Recommended Posts

...Leeches,Dead End,Scream...

Zasto samo pricate o novom albumu?!Zar ste zaboravili stare (Colony,The Jester Race,Clayman,Whoracle)?

 

E, stvarno...ako neko zna gde moze da se kupi original Come Clarity neka javi (tj. napise)...

 

 

pivopije.gif

 

 

...Have we lost the spark or a guide?

What's the latest on the screen?

Can't be too late to turn around

I need all the help from you...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Leeches,Dead End,Scream...

Zasto samo pricate o novom albumu?!Zar ste zaboravili stare (Colony,The Jester Race,Clayman,Whoracle)?

 

E, stvarno...ako neko zna gde moze da se kupi original Come Clarity neka javi (tj. napise)...

 

 

pivopije.gif

 

 

...Have we lost the spark or a guide?

What's the latest on the screen?

Can't be too late to turn around

I need all the help from you...

imas na netu oko 14 dolara,to ti je nekih 1000 din + 7 dolara postarina///

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeeeeeeeee nabavih album kupio mi ortak u FNAC-u (francuski lanac prodavnica)!!! Kako je extra... Neverovatno kako je fancy, a ipak nikad nece zavrsiti na mtv-u... Svaka im cast! Meni i dalje nedostaje The Jester Race i Whoracle muzika, ali jbg, i ovo je dobro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa prica se o novom albumu jer je to trenutno aktuelno.

 

meni se bas svidja kako zvuci. jedino sto mi se cini da su album snimili s'brda s'dola. isto k'o novi paradise lost, koji je samo okej, ali naginje ka dosadnom. znaci samo da bi izbacili bilo sta, "jer im je bilo vreme". naravno, mozda gresim.

 

na prvo slusanje mi i nije bio nesto. onda mi se odjednom svideo, a sad' mi je samo okej, mada ga ne slusam cesto, i retko celog. jebiga nije mi odrz'o paznju zadugo, sto ne znaci da mi sledeci nece leci vishe.

 

jel' se meni to cini ili sam cuo da su in flames na exitu ove godine?

 

edit: a vrh stvari? come clarity & vacuum.

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

P sta cemo sa ljudima koji to NE mogu da priuste? Oni ne bi trebalo da slusaju muziku, jel' tako? Pozdravio te Lars Ulrich.

Crawl Through Knives, Reflect The Storm i Scream obligatno!

Pa izvini brate ali ne! Nije to stvar muzike. Npr. ti imas pravo da vozis auto kao i drugi, ali ako ga nemas ne mozes da odes i maznes prva kola na koja naidjes, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, i sta mislite sve u svemu o novom albumu??? Meni je do jaja, ali mnooooogo mi nedostaju The Jester Race momci. Jbg, to i ovo sad vise nije isti bend... Mislim, ajde uporedite Lord Hypnos i Crawl Through Knives pa mi pokazite slicnosti! Sad bi bio boom kad bi sledeci album imao malo vise zestine, ali jbg, pusta zelja... Ovo je ok muzikica, bas opusta, ali... Mislim da ce ovaj thread morati da se premesta... icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne pazi u pravu je on, solidan je njegov primer sa kolima, jedino gresi u onom delu de kaze da NE MOZES da odes i ukrades druga kola...u ovom slucaju mozes...

i sve dok mogu naravno da cu to da radim, i zbog mene i u inat smradovima kao sto su ulrich, hattfield i kompanija...

i po meni je veci kreten taj koj je dao 10 evara za disk za koj ja nisam dao skoro nista...

Edited by blacksmith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Daemonium

i po meni je veci kreten taj koj je dao 10 evara za disk za koj ja nisam dao skoro nista...

Cist debilizam.

Za album benda koji zaista volim cu drage volje odvojiti kesh i time cu sebi priustiti THE ULTIMATE dozivljaj muzike.Ne nabavljam MP3ce i pirate zato sto to volim ili nekom u inat,vec zato sto jednostavno nemam para da sve postignem.A album koji zaista zavolim pre ili kasnije kupim na originalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je svaki album In flames-a odlichan icon_da.gif ...debilno je ochekivati da jedan bend koji postoji 10 i vishe godina ne evoluira u svom zvuku i stilu...to shto su nashi klinci i drugi "poznavaoci muzike" uhvate samo za jedan album grupe ne znachi da je bend losh... no.gif

Jester race je fenomenalan album ali i Come clarity, Reroute to remain i Soundtrack icon_da.gif ...zashto bi ljudi stalno presipali iz shupljeg u prazno kada mogu da prave nove,zanimljive i drugachije stvari u okviru pravca koji sviraju...

Stalno svirati jedno te isto je glupo i zamorno...a oni, hvala Bogu, imaju toliko stvrai da je to najmanji problem...

Muzika stalno evoluira tako je oduvek bilo i bice...vi koji ste se zaglavili u 80-tim i 90-tim predlazem vam da cujete neshto od novih pravaca(nisu Slayer i Iron maiden jedini bendovi na planeti)...jer ovo je ipak 2006... icon_da.gif

 

toliko od mene... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je svaki album In flames-a odlichan icon_da.gif ...debilno je ochekivati da jedan bend koji postoji 10 i vishe godina ne evoluira u svom zvuku i stilu...to shto su nashi klinci i drugi "poznavaoci muzike" uhvate samo za jedan album grupe ne znachi da je bend losh... no.gif

Jester race je fenomenalan album ali i Come clarity, Reroute to remain i Soundtrack icon_da.gif ...zashto bi ljudi stalno presipali iz shupljeg u prazno kada mogu da prave nove,zanimljive i drugachije stvari u okviru pravca koji sviraju...

Stalno svirati jedno te isto je glupo i zamorno...a oni, hvala Bogu, imaju toliko stvrai da je to najmanji problem...

Muzika stalno evoluira tako je oduvek bilo i bice...vi koji ste se zaglavili u 80-tim i 90-tim predlazem vam da cujete neshto od novih pravaca(nisu Slayer i Iron maiden jedini bendovi na planeti)...jer ovo je ipak 2006... icon_da.gif

 

toliko od mene... pivopije.gif

Tako je nigga!!!! icon_rockdevil.gif

 

Postoje VEOMA velike sanse da se IF pojavi na EXITU. Pouzdan izvor, ali ga ne imenujem pre nego sto dobijem 100% potvrdu. Cuce se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...