Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Uh, kako si nas zajebao samo! A bogami i ostalih 1.000 ljudi u ovom gradu koji imaju Colony majicu!

Brate ja nisam hteo nikog da zajebem nego se samo zajebavam i pohvalio se za majicu,nemo se palis bre,paljevino....a mozda je tebi krivo jer ti nemas Colony majicu...njanjanjanja nja nja njanjja nja njanja njaaaa njaaa njanjaa njanjaa! :) salim se bre,ne pali se ! :):pivopije:

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Hmmmm.... meni je Soundtrack propast od albuma, mozda par pesama da prodje ko naprimer moja jedna od omiljenih Evil in a Closet(mislim tada kada sam je chuo kidao sam za ovom pesmom sada mi je samo draga), onda The quiet Place prva pesma koju sam chuo od IF i koja me je navela na njihovo slusanje itd. Ali u sushtini dosta slab album.

 

Sto se tiche Rerouta on moze da se prezvace nekako ima dosta okej pesama, ali daleko je to od onoga sto su oni pravili pre tog albuma.

 

Dok npr. Come Clarity kada sam ga chuo udahnuo je nadu neku u meni, tipa da je moguce da ce sa albumom iz 2008-e da se vrate starom putu jel taj meni album je mozda od sva ova 4 nova najbolji. Ovaj novi je najslabije IF izdanje do danas, pesme su prepune catchy refrena sto te jedino i tera da ga slushash ali posle jendo tripu okrenutog albuma ti refreni ti dosade i ceo taj ASOP pada u vodu. I da mozda je taj The Chosen Pessimist stoji ako se premota onaj prvi 3-o minutni smoran deo kao najbolja pesma sa albuma pored move through me.

 

Ali da se razumem nije sve ovo tolko loshe kolko sam ja napisao, naprotiv svi IF albumi(ovi novi) balansiraju tu negde i uvek imaju nehsto u tim albumima sto ce te mamiti ponovo da im se vratish i nikako da im nemozesh reci da su loshi. Mozda je ovo do mene poshto mi je IF omiljena grupa , ali svi IF albumi su vredni da se poslusaju, ako nishta barem ce dosta dece(mejdu kojima sam i ja) da uvedu u metal. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino Soundtrack-u nisam dao neku shansu pa ga i ne znam najbolje, tako da mi je on onako...svi ostali albumi su fenomenalni...poceo sam sa Reroute to remain pa verovatno zato volim kasnije periode kao i ranije...omiljeni mi je CLAYMAN...nekako su mi slicne karijere In Flames i Metallice - ranije period je kult pa sledi prelazni album - CLAYMAN (BLACK) pa zatim nesto sto je komercijalnie i dalje dobro ali die hard fanovi ne podnose...Razumem stare fanove grupe sto ne vole ove novije stvari ali meni su oni cak bolji od ranijih jer su originalniji...oni prvi su tipican Melodic death bez neke inovativnosti ali jako jako dobar za to sto jeste.

 

Takodje jedno hvala i od mene ali ne za uvod u metal vec za uvod u zestoki metal...(gde sam posle dugo lutanja - 2 godine ipak nasao samo jos par bendova u kojima mogu da uzivam kao u IF)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm.... meni je Soundtrack propast od albuma, mozda par pesama da prodje ko naprimer moja jedna od omiljenih Evil in a Closet(mislim tada kada sam je chuo kidao sam za ovom pesmom sada mi je samo draga), onda The quiet Place prva pesma koju sam chuo od IF i koja me je navela na njihovo slusanje itd. Ali u sushtini dosta slab album.

 

Meni je Evil In A Closet u top 3 najgorih IF pesama ikad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...