Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Ne zaboga :lol: ne, ne, ne.

Kupljenka=cura s kojom si se pokupio i zabrijes onak.

 

Setliste se ne sjecam, jebiga, bili uglavnom svi hitovi plus pravo puno stvari sa ovog zadnjeg albuma (I'm the Highway, Mirror's Thruth, etc.). E i da, na pola seta je pregorilo pojacalo. Anders opusteno u prekidu poceo da se zajebava, prica s ljudima iz publike-iz prvih redova, normala... Profesionalci jebiga.. :muzicar:

 

 

E i da, wall of deathovi su havarija! Nema vece ljepote nego onak pijan i nabrijan stat u prvi red i na tri oleeeee..... :twisted:

A mosh dancing je isto kul, ja to radim, sta sam sad debil? :(

jbg nisam kriv sto ne znam hrvatski :) :) :)

 

hm pa dobro

uh to bi bilo lepo da bude kod nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg nisam kriv sto ne znam hrvatski :) :) :)

 

hm pa dobro

uh to bi bilo lepo da bude kod nas :)

ja bih pre rekao da je to iz sarajeskog slenga ;)

mada, od hrvata sam cuo izraz priljub. kao, to je riba sa kojom se uvatis na jedno vece, priljubite se :) haha hit :D

 

ako bude wall of deatha kod nas, tebe prvog izbacujemo napolje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslušaće ga, ali će mu verovatno ugasiti cigarete u facu. :D

 

Aj da vidimo i to chudo.

 

Ako ocete da pushite lepo izadjite napolje ko ljudi ispushite svoje i bez ikakve ljutnje vratite se nazad. Valjda mozete 3 sata bez cigareta.

 

u prvom redu je najlosiji zvuk zbog pozicije razglasa, ali ti si to verovatno vec znao, jel da? icon_wink.gif uostalom, zasto im to ne kazes na nekoj svirci?

 

Ako bash ocemo po toj logici najbolji zvuk je negde na sredini hale u centru, ali najbolji dozivljaj je u prvim redovima, i najbolje se vidi bend koji svira i mozesh cak da imash kontakt sa bendom odatle.

 

Ja na svirkama uvek to pricham ali niko me neslusha, pa sam pocheo da ignorishem. :D

 

To sve ova gej metalkor bratija pravi wall of death, zato ću ja da ponesem sataru.

 

Ili ne icon_smile.gif

 

Prvo je HC publika pochela to da primenjuje, pa onda i svi famozni core podpravci, ali danas se takve stvari sve chesce vidjaju na death a bogami kako sam ja jednom prilikom video i na thrash metal koncertima.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako bude bilo Bihajnd Spejs

znaci

:rockdevil:

 

Pokolj. :da:

 

Nemojte da mi kazete da sam noob, ali ja stvarno ne znam sta je wall of death? Po komentarima vidim da ne zelim da ucestvujem u tome,

cisto me zanima o cemu se radi. :)

Edited by bdonkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ono ako te nepoznajem , i vidim kako mashesh rukama i nogama u prazan prostor i vatash se sa likovima u wall of death, da mogu da pomislim da si debil. Ja verujem da ti ljudi koji zapocinju te mosh pitove zapravo nisu tu doshli zbog muzike, nego vec samo da izbiju nepotrebnu energiju iz sebe i chekaju prvi dzdzdz da to urade. Na Morbidima nisam mogao lepo da cujem prve dve pesme jel je pochela masovna sutka oko mene.

 

Ako vam je stvarno to tolko drago da radite ti wall of death, mosh pit, sutke etc. vi idite na sami kraj prostora gde se nalazi publika i tamo do mile volje se vatajte , i onako niste doshli zbog muzike pa nemoze da vas brine malo dalji zvuk. A oni koji su doshli da uzivaju na koncertu prepustite im prve redove i distancu od vas.

 

Pa za to i ima odredjeni dio prostorije namijenjen za te pizadarije da ljudima poput tebe ne smeta.

Da nije zbog muzike (benda prije svega) ne bi ni dolazili. Svi imamo kompove i muziku na kompu pa da mi je kurcu cejf, olanuo bih si i u sobi moshpit...al ne!

Zapravo je cejf vama smetat :mrgreen:

(sala haveru, samo u konotaciji s tim da veze nemas o cemu govoris, sorry ;-) )

 

@Lex - hahaha dobro te naucise :lol: e i da Mita, kupljenka je sarajevski izraz, u rvackoj se ne korsiti ;-) :pivopije:

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo mu ponudite neki limited edition CD.

 

Ne znam ja ovde ko je kome nudio seksualne usluge u zamenu za diskove.

 

Inače, čast mi je što sam deo vaših seksualnih fantazija, no ipak će ostati na fantazijama.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...