Jump to content

In Flames


Recommended Posts

ja sam ih gledao vec 6 puta jer su uvek bili sa nekim bendovima sto sam hteo da gledam u ono vreme Reroute to Remaina kad su pokusavali da se probiju u americi, tako da me ne zanima mnogo da ih gledam nakon nekoliko jos gorih albuma :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha opet ta prica :D

 

ne znam, soilwork bar ima pevaca.

 

sto je bend gori on bolje peva, realno, stvarno je mag kako mu glas zvuci u svakom obliku.

 

a ovaj anders zvuci kao da neko siluje macku a clean pevanje mu zvuci kao da ralf scheepers iz primal feara peva dok kenja najvece govno njegovog zivota.

 

mislim da je tu najveca razlika, i to sto ovi iz soilworka dosta bolje sviraju.

 

 

ne znam, taj stari in flames mi drag jer su imali neki smek, neki kul prizvuk, zvuceli mi kao death metal maideni kad sam prvi put cuo i sve do clayman-a mi tako bilo.

 

Soilwork su mi uvek bili veci thrasheri mnogo, i mnogo bolji sviraci, pa i na kraju bolji bend. A predator's portrait mi je bolji od cele diskografije in flames-a.

 

ali i onaj poslednji Soilwork je ne slusljiv kolko i ovaj in flames. Mozda malo manje jer ima bar ok refrena, ali je isto dosadan kao oklagija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda vishe volim soilwork kao bend/muziku, ali mi je svejedno drago shto ce IF doici i kod nas. Ne shkodi nishta da se vide vishe puta, a pritom siraju i lepe hitice. Nadam se da nece mnogo forsirati nove stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto je bend gori on bolje peva, realno, stvarno je mag kako mu glas zvuci u svakom obliku.

 

S vecinom stvari koje si napisao se ne slazem, al ok, ne da mi se raspravljat ok tog.

 

Evo vam s Metalcampa '08. jedan klipic, cuje se perfektno kako Bjorn pjeva. Ja, frend, frendica i ostala ekipa inace u klipu ;-)

 

 

 

Edit: ej da i ono, muska ekipa, pokusavajte ne obracat paznju na jedno :mrgreen:

 

Evo vam i Flejmsi!

Odrase i jedni i drugi, nema tu poredbe.

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha opet ta prica :D

 

ne znam, soilwork bar ima pevaca.

 

sto je bend gori on bolje peva, realno, stvarno je mag kako mu glas zvuci u svakom obliku.

 

a ovaj anders zvuci kao da neko siluje macku a clean pevanje mu zvuci kao da ralf scheepers iz primal feara peva dok kenja najvece govno njegovog zivota.

 

mislim da je tu najveca razlika, i to sto ovi iz soilworka dosta bolje sviraju.

 

 

ne znam, taj stari in flames mi drag jer su imali neki smek, neki kul prizvuk, zvuceli mi kao death metal maideni kad sam prvi put cuo i sve do clayman-a mi tako bilo.

 

Soilwork su mi uvek bili veci thrasheri mnogo, i mnogo bolji sviraci, pa i na kraju bolji bend. A predator's portrait mi je bolji od cele diskografije in flames-a.

 

ali i onaj poslednji Soilwork je ne slusljiv kolko i ovaj in flames. Mozda malo manje jer ima bar ok refrena, ali je isto dosadan kao oklagija.

keako je zdrvima? Ima i Soilwork topik, ne boli ako se tamo postuje.

 

@Gojko Objektivno. :) Subjektivnost je keva. Isti princip kao kod djevojaka. Zaljubish se u neku od koje ima i ljepsih i boljih, al jbg, srce ne bira.

 

@cert, ja i par drugova dolazimo sigurno, a trazimo i dalje kome se ide :) Ima par nesigurnih ali bitje nas minimum 10tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm ja predvidjam sold out i tako ce biti pazite sta vam kazem!!!!!

bice dosta metalcore dece a bice i dosta onih koji su se eto tu nasli a bice i ljudi sto postuje njihove starije radove tako da opusteno

 

Pod tim "metalcore dece" pretpostavljam da mislis na ove nove, moderne talmeashe.

Gle sad, koliko god ih ti "novi" klinci voljeli, toliko ih ne mogu zbog posljednjeg albuma, pa sad...ima masa klinaca koji ce pljuvat po njihovom novom radu i cijenit stare uradke (pa cak i Lunar Szrain), a imas i ovih 14- postdejtonskih godista koji ce ici svakako...ti vidi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, i ja sam cuo negde da njih i Dark Traanquillity nazivaju black-om, mada cesce melodicni death, ali rasmislite o ovome:

 

Thrash = NWOBHM + HC agresivnost

In Flames = NWOBHM + death/black agresivnost

 

sledi... In Flames = neki cudni oblik Thrash metala... uvek sam ih tako video biggrin.gif

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod tim "metalcore dece" pretpostavljam da mislis na ove nove, moderne talmeashe.

Gle sad, koliko god ih ti "novi" klinci voljeli, toliko ih ne mogu zbog posljednjeg albuma, pa sad...ima masa klinaca koji ce pljuvat po njihovom novom radu i cijenit stare uradke (pa cak i Lunar Szrain), a imas i ovih 14- postdejtonskih godista koji ce ici svakako...ti vidi ;)

Lunar je jedan od najboljih njihovih albuma

hm po meni drugi jer je prvi Klejmen

jbg ukusi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

join in to the sekt :rockdevil:

ma prvih pet albuma objasnjavaju

 

Pise se "sect" :P

JJ :)

Meni su svi na mjestu, osim zadnjeg koji je malo slabiji al stvarno nije los, ako ga dugo slusas...Ipak zaostaje za npr. Claymanom, Jetsterom, Colonyijem il npr. Reroute to Remainom (koji je mkeni usput onak omiljeni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...