Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Guest HEFEST

To sto ovde moderatori ne znaju da odrede zanr grupi nije razlog za moj ban nego za njihov stid. Mada svako ko prihvati da bude moderator ovog podforuma ne zasluzuje moju paznju. Ovde postujem samo zbog lepe uspomene na In Flames i ono sto su nekada bili.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas li ti sta je core? Ili si slusao samo zadnja 2 In Flames albuma i sad pametujes ovde. Ja sam njih slusao dok si ti bio u pelenama. Njihov prvi demo snimak mi je doneo burazer iz Svedske dok jos nisu snimili prvi album. Oni sami za sebe kazu da su black. Ako ti znas bolje onda im to reci. Zadnji albumi nisu jednostavno In Flames i trebali su da promene ime grupi i da izdaju ova govna pod drugim imenom, a ne da brukaju svoj dugogodisnji mukotrpan rad.

 

1) molio bih za tacan citat kada su to i gde rekli da su black metal.

2) ako se njima svidja to sto rade i oni to zele onda to JESTE In Flames, sigurno nece promeniti ime zato sto se tebi to ne svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

:icon_ne:

Clayman/Colony i black metal, k'o Angelwitch i Suffocation...

 

Znaci idi pravac na njihov sajt i objasni im sta su svirali na tim albumima posto su ocigledno u zabludi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci idi pravac na njihov sajt i objasni im sta su svirali na tim albumima posto su ocigledno u zabludi!!!

 

Sa sajta:

 

In Flames was formed by Jesper Strömblad back in 1990. The band as it was at the time consisted of Jesper, Johan Larsson and Glenn Ljungström. A demo was recorded and soon after the band got a record deal and released “Lunar Strain” and it did not take long before the album was a classic in the fast growing Scandinavian death metal scene.

 

I aj' sad vec jednom odjebi sa teme.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

1) molio bih za tacan citat kada su to i gde rekli da su black metal.

2) ako se njima svidja to sto rade i oni to zele onda to JESTE In Flames, sigurno nece promeniti ime zato sto se tebi to ne svidja.

 

Posto znam da ti obozavas Wiki evo ti definicija In Flamesa:

 

 

n Flames is a Swedish melodic death metal band from Gothenburg, formed in 1990. The band is considered to be a pioneer and major influence to the melodic death metal music genre.

 

 

 

Posto ja smatram da na Wikipediji mnoge stvari nisu tacne dodacu Melodic Black Deth Metal Band!!!

 

 

 

Aha tebe buni samo ono Black. Dobro toliko neznanja mogu da iskuliram, ali kada neko kaze nisu ni Deth nego Core onda mogu nekog da ubijem.

 

 

 

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

A evo ja tebi stavih citat sa sajta benda pa mi razjasni to. :mhihi: I pise se DEATH a ne DETH, posto vidim da stalno ponavljas istu gresku, lingvisto.

 

Vise volim vako, a ti se nosi u tri lepe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto znam da ti obozavas Wiki evo ti definicija In Flamesa:

 

 

n Flames is a Swedish melodic death metal band from Gothenburg, formed in 1990. The band is considered to be a pioneer and major influence to the melodic death metal music genre.

 

 

 

Posto ja smatram da na Wikipediji mnoge stvari nisu tacne dodacu Melodic Black Deth Metal Band!!!

 

 

 

Aha tebe buni samo ono Black. Dobro toliko neznanja mogu da iskuliram, ali kada neko kaze nisu ni Deth nego Core onda mogu nekog da ubijem.

Dodaje citat kojim sam sebe pobija. Divno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Dodaje citat kojim sam sebe pobija. Divno :)

 

O cemu ti pricas majke ti? Jesi li jeo bunike ili samo citas ono sto se tebi svidi, a ostalo preskaces?

 

 

Ja sam hteo da vam stavim do znanja da oni nisu Core bend, bar nisu bili ranije. Sada su picke i mlakonje.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ga ovaj hefest, majko mila. :udri: Daj bre covece zaobidji nas, molim te. :) :)

 

 

Sto se tice ove price za dh koncert u beogradu, ipak mora jos malo vremena da prodje da bi se nasi metalci otarasili predrasuda vezanih za metalcore i krenuli da slusaju muziku. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Gle sad se pravis Tosa!!! Od pocetka ove teme pa do pre par minuta slave ih kao velike koraske uzore i kao jednu od boljih kor grupa. Zato sam se i oglasio. Ja jesam muzikofil i ono sto kazem je tako pa mozes da crknes i umres sve sto ces dobiti od mene je buket svezih gerbera u grobnoj saksiji!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Jeste li vi svi slepi pa se i dalje prepirete sa mojom malenkoscu ili vam se ne svidja mladez na mojoj kari???

 

Vidite li vi na kojem ste podforumu? -  Metalcore, NWOAHM & Nu Metal -

 

Sta je od ovoga In Flames?

 

Sigurno je vise Black I Deth (Death za Talvija gejacinu)  nego bilo sta gore pomenuto.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ma jok ajde da stavimo u Rep muziku pa neka ih pljuju i karaju crnci u fazonu niste Troo reperi a jos niste ni crnci!!!

 

Kao sto stoje ovde mogi ladno da se baskare i tamo.

 

Na Deth forumu bi bar bili ono sto jesu i primili bi naravno sve zasluzene kritike. Ovako ih vi korasi svojatate i kenjate bezveze.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

boli me djoka gde stoji tema. i nisam korovac.

 

Ja sam samo to spomenuo kao gresku, a svi se sjatili i sipaju drvlje i kamenje na mene. Ako se nekome istina ne svidja bole mene Stojko.

 

 

Moz samo batine da dobije pride i opet nece istinu moci da promeni jer oni nemaju blagog kurca veze sa ovim podforumom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...