Jump to content

In Flames


Recommended Posts

Guest HEFEST

Hefeste, znam da je to teško shvatiti, ali pokušaj da ispratiš. Znam da su te mama i tata od malena učili da si jako pametan i inteligentan mladić (i da su te dodirivali na bezobraznim mestima, ali to sad nije tema), ali moram da ti saopštim, jer nema druge:

 

Ti nisi pametan.

Nisi ni inteligentan.

Nisi ni Bog.

Ne razumeš se u metal.

Izgledaš kao debil.

Ponašaš se takođe kao debil.

Svi na forumu su svesni svega ovoga gore.

In Flames nikad nije bio black.

 

I najlepše te molim, prestani već jednom da SEREŠ.

 

Upravo si izgovorio najvecu laz!!! J upravo ceo zivot mucim muku sa roditeljima, jer oni ne kontaju koliko sam pametan i cak kada sam im donosio crno na belo diplome sa takmicenja i za silna prva mesta opet im nije pomoglo. ne pomaze ni vama, a ja znam razlog za to jer ste isti kao moji mamica i tatica. Mislite da sve znate najbolje i uvredite se do koske kada se neko usudi da pomisli suprotno, a tek ako pokusa da vam to i dokaze onda pozivate celu zajednicu na linc. Meni mozete samo da ga duvate, jer sam flegman kada odaberem da to budem i vaze jedenje govana me ne potresa toliko koliko bi ste vi zeleli.

 

 

 

Pametniji sam od tebe,

 

 

inteligentiji sam od tebe,

 

Boga sam za tebe,

 

metal znam u prste,

 

znam jednog debila, a to si ti,

 

dok se tako i ponasas,

 

a svi na ovom forumu prate dupelizacku poltiku,

 

i isti nisu ni svesni koliko su jadni,

 

delom i zbog toga jer cak ni kod In Flames-a ne mogu da prepoznaju Black elemente.

 

 

 

Toliko o tebi i vama kao poznavaocima bilo cega sem ruznih musikh bulja koje ljubite.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo si izgovorio najvecu laz!!! J upravo ceo zivot mucim muku sa roditeljima, jer oni ne kontaju koliko sam pametan i cak kada sam im donosio crno na belo diplome sa takmicenja i za silna prva mesta opet im nije pomoglo. ne pomaze ni vama, a ja znam razlog za to jer ste isti kao moji mamica i tatica. Mislite da sve znate najbolje i uvredite se do koske kada se neko usudi da pomisli suprotno, a tek ako pokusa da vam to i dokaze onda pozivate celu zajednicu na linc.

sta cak tvoji keva i cale misle da si debil?

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Problem je u superegoistima poput vas na ovom sajtu koji su kao cool i nije ih briga posebno ni za sta, ali cim njihov ego bude i najmanje ugrozen onda krecu sa hejtovanjem klasicnim fazonom B92 propagande. Ocigledno se to ovde stvorilo mnogo pre nego sto sam ja dosao na forum, ali ja ne bezim pred vasim nedostatkom argumenata  i decjim kreveljenjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Hoces da kazes da si ti pametan? Superego te grize kao pajdomana heroin. Ali ti zivis u poricanju i mislis da si faca. to sto imas neke debile ovde da te podrze nista ne dokazuje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...