Jump to content

ATP


Prinzessin Tinea

Recommended Posts

Nemoj da napisem sve vase komentare od danas icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...pa da ljudi vide ko je zagoreo! laugh.gif

A sad, malo ozbiljnosti biggrin.gif ...Ja sam iz najveceg satora, onog zuto-zelenog (bilo nas je cetvoro),a moja malenkost je Alexandra icon_cool.gif

Hej pa ti si ona mala aleksandra, pa mi se znamo. Ja sam bio isto u tom satoru. Onaj visoki i jeo sam smoki u velikim kolicinama. Dok je moj ortak cepao LAV-a , a ja sam bezalkoholicar icon_wink.gif

 

Cool, vidimo se 5-og icon_rockdevil.gif

 

 

HAIL to ATP!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 674
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej pa ti si ona mala aleksandra, pa mi se znamo. Ja sam bio isto u tom satoru. Onaj visoki i jeo sam smoki u velikim kolicinama. Dok je moj ortak cepao LAV-a , a ja sam bezalkoholicar  icon_wink.gif

Hm,hm...Ne znam da li je toliko radilo pivo or what, ali ja se tebe ne secam icon_redface.gif ... A mozda si me i pomesao sa nekom mojom imenjakinjom... icon_confused.gif

 

U svakom slucaju pivopije.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,hm...Ne znam da li je toliko radilo pivo or what, ali ja se tebe ne secam icon_redface.gif ... A mozda si me i pomesao sa nekom mojom imenjakinjom... icon_confused.gif

 

U svakom slucaju pivopije.gif ...

Ma to si ti sigurno. U satoru smo bili blizu jedno drugom... Jednom su nam se i pogledi susreli... icon_redface.gif

 

 

Nema veze pronacicu te ja vec... 5.8.... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to si ti sigurno. U satoru smo bili blizu jedno drugom... Jednom su nam se i pogledi susreli...  icon_redface.gif

 

 

Nema veze pronacicu te ja vec... 5.8....  mhihi.gif

laugh.gif ...hehe...mani me tih prica...Ti to hoces da ljudi izvuku pogresne zakljucke iz tvoje recenice? icon_smile.gif

Nego, negde sam vec napisala da necu biti tu za vasu svirku...Tako da vidimo se nekom drugom prilikom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavi sliku u profil i možda se potrudim da saznam icon_smile.gif

hm.. zar nemam sliku u profilu?? icon_confused.gif znam da je malo mračna i da se ne vidi lice, ali sam to ipak ja, a ti se potrudi ako oćeš da saznaš kako izgledam da mi kažeš koji sviraju, pošto ne bih iz određenih, ličnih razloga da budem na celoj svirci, tj. da slušam određeni bend, neću da navedem koji.. icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...