Jump to content

Najbolja knjiga koju ste čitali


Recommended Posts

ma nema veze, svi to rade :)

nego vidim da citas Dostojevskog... I ja sam ranije mislio za Idiota da je odlicna knjiga, a onda sam uzeo Mladica da citam, ako nisi citao uzmi obavezno, knjiga je fenomenalna, po meni mnogo bolja od Idiota, a nekako je potcenjena, niko ne zna za nju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema veze, svi to rade :)

nego vidim da citas Dostojevskog... I ja sam ranije mislio za Idiota da je odlicna knjiga, a onda sam uzeo Mladica da citam, ako nisi citao uzmi obavezno, knjiga je fenomenalna, po meni mnogo bolja od Idiota, a nekako je potcenjena, niko ne zna za nju...

 

Citao sam, odlicna je! Mada su na mene mozda najjaci utisak ostavili "Zapisi iz mrtvog doma", to je tako dobra, poucna knjiga!! Dostojevski je veliki psiholog, neverovatan covek! Takodjer i "Zli dusi' :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

-uhhhhhhhhh, a bash mora samo jedna?

-... tema je jasna....

-paa, dobro. vraticu se ja onda malo kasnije, moram da razmislim.

...

...

...

-enderova igra ili poslednja iz enderove sage ono sa piterom hegemonom i malim binom shto u dzhina izrasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Meni i dan danas nije najjasnije ko je tu kome rod,a ko kome pomoz bog...

Da ja vama nesto kazem-VUKODAV ZAKON!!!

 

 

:):)

Dada..oce to...ali dooobro, posle nekog vremena samo od sebe se sklopi, pa bude jasno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jel čitao neko ''Grad'' ,Kliforda Simaka? Knjiga je divna. Čula sam da postoji 9ta priča, nastavak. Ako ste u prilici, obavezno je prelistajte, Sf sa neverovatnom primenom na današnje doba (ma na bilo koje doba)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pesma leda i vatre je meni nezanimljiva totalno...

Prochitao sam prvih 350 strana prve knjige i poshto sam josh uvek meshao likove batalio sam je...

Suvishe mi je opshirna i realna...

Mnogo mi se vishe svidja tochak vremena...:D

Edited by Joxoleon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vodič (prosto genijalno) i Crveni Mars (da SF ne bije loš glas kod starijih generacija, mnogo bi bolje prošao ovde).

 

E, sad... Obe knjige u mi misteriozno nestle na poznat način... pozajmila budala smradu, pa smrad nije vratio... Tako da, zna li neko gde jošš može da se nađe nova ili polovna papirna verzija. Znam, gadno pitanje. Sabranih 5 vodiča je izašlo u nekom smešnom tiražu, a Mars u samo 500 komada. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Autostoperski vodic kroz galaksiju - Daglas Adams [inace, verovatno znate - u pitanju je radio-roman ;) ]

 

Ona mi je medju najboljima, sa josh dve, tri knjige ali one nisu SF..

Pridruzujem se, vodic sam procitao vise puta i gledao film i seriju ali mi je knjiga ostavila najjaci utisak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...