Jump to content

Православље


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Guest HEFEST

Ne prica samo o razdvajanju nego i o razumevanju sta je dusa.

 

Moram uzeti i ja da je procitam , posto sam skoro izgubio clana porodice nadam se da ce mi pruziti neke odgovore ...

 

Veruj mi da hoce i pruzice ti neku vrstu utehe sigurno. ne slusaj ove sta pricaju. Ja sam ssvedok natprirodnih sila(verovatno boga) pa je logicno zakljuciti da smrt nije kraj nego novi pocetak.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo za sve nevernike u bilo koju veru jedna legendarna knjiga koju moraju procitati pre nego sto odbace ideju o zagrobnom zivotu. Najbolja knjiga svoje vrste u srpskome pravoslavlju.

Za sve ovde koji su lose informisani u vezi religije i pravoslavnog ucenja evo neizostavne knjige koja objasnjava i razgranicava sta je dusa, a sta telo i sta se sa dusom desava posle smrti. Ova knjiga ce vam sigurno razbiti mnoge zablude u vezi sa pravoslavnim hriscanstvom jer ako je niste citali onda i ne mozete znati stvari koje u njoj pisu, a knjiga je najbolja na tu temu u nasoj patrijarsijskoj biblioteci.

Veoma zanimljiva za svakoga pa cak i ateiste jer ce tu videti srz onoga u sta ne veruju.

Teologija-tela-Zan-Klod-Larse_slika_XL_2521274.jpg

 

od istoga autora ima naslov : Teologija bolesti, evo je u pdf-u:

 

http://www.verujem.org/pdf/larse_teologija_bolesti.pdf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sarkazam ili ne?

 

Na Novom Beogradu sam često viđao jednog lika koji se šetkao okolo u "monaškoj" odori, uvek sa teološkom knjigom u ruci. Kao što reče, mesto im je u manastiru, teško bi mi bilo da poverujem da je taj zaista monah koji je svraćao do prodavnica, pošto sam ga najčešće viđeo u "Rodiću".

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je ateista i od skupljenih para štampa ateističke knjige koje šire ateističku misao ići ćeš u pakao jer đavo voli svu svoju decu i prihvata ih takve kakvi su dok bog sudi!

TAJ SCENARIO JE MALO VEROVATAN MORAS PRIZNATI
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je ateista i od skupljenih para štampa ateističke knjige koje šire ateističku misao ići ćeš u pakao jer đavo voli svu svoju decu i prihvata ih takve kakvi su dok bog sudi!

 

Djavo voli da jebe u cmar,tako da ti saljemo vazelin za poklon. Srecno ti jebanje narednu vecnost u ognjenom jezeru,tamo pored Franje Tudjmana i Alije Izetbegovica.

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...