Jump to content

Православље


Guest 10 dinara

Recommended Posts

  • 2 months later...

To sam svario kod blagosiljanja magnetne rezonance :haha:

 

Inace ovo nije neka ruralna Belorusija fazon, kod nas u Klinicki Centar sve novo sto udje od tih masinerija, kad se otvori nova soba/laboratorija/odeljenje, obavezno prodje pop da osvesta i blagosilja :haha:

 

Samo me zanima koliko Bog trazi para od Loncara za tu akciju.

 

Dao bih sve popove ovog sveta za jedan aparat za magnetnu rezonancu, oni ce se podsmevaju nasem gama nozu :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne vidim zbog cega je apsurd

 

a da jer nmg nauka i religija xaxax xd zab sam xexexe

 

Xexe

 

"Bože, vodi metke iz ovih automatskih pušaka uvek direktno u čelo nevernika, amin"

"I iz ovih"

"Ovih takodje"

"I rakete iz ovoga helikoptera, pls"

 

 

Useres se hiljade godina da dokazes stoci da ne operise Bog tumor ili prosireni krvni sud (aj barem da hajlajtuje gde se tacno nalazi problem, nego ni toliko), i onda dovedes popa da blagosilja aparat za magnetnu rezonancu (i platis mu to) :haha:

 

 

Prihvatljivo mi je da ima kapelica ona za poslednju pricest i te zajebancije, za trenutak kad "sad vise nije u nasim rukama nego u bozijim" (tj. puko si :D), jer je za neke pacijente to realna situacija...

 

Mozda popu daju da blagosilja MRI, respiratore, operacione sale, da se ne bi osecao kao Grim Reaper :(

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бог све види. Он нас је све чиповао и на основу података са чипова ће пресудити да ли смо подобни за еденске вртове или пак за огањ вечни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Nije losa ideja, das vernoj ljubi svojoj da ti zadigne kur i ispljeska ti jajca sas bosiljak navlazen svetom vodicom.

Al' ne onaj skroz suv, to samo kad ste u fazonu da ubacite i flagelaciu jaja o istom trosku

 

 

Sigurno pomaze i za no fap...

 

Evo da vidimo kakvi bi mogli gainz da budu od takve akcije

https://www.vaseljenska.com/misljenja/sveta-voda-u-cemu-je-njena-sila/

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije losa ideja, das vernoj ljubi svojoj da ti zadigne kur i ispljeska ti jajca sas bosiljak navlazen svetom vodicom.

Al' ne onaj skroz suv, to samo kad ste u fazonu da ubacite i flagelaciu jaja o istom trosku

 

 

Sigurno pomaze i za no fap...

 

Evo da vidimo kakvi bi mogli gainz da budu od takve akcije

https://www.vaseljen...-je-njena-sila/

DyKgohW.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...