Jump to content

Robert Džordan - Točak vremena


Recommended Posts

Cekaj, ne kapiram, jesi li ti procitao i cetvrtu ili si samo video da je u dva dela pa procitao zadnju stranicu na kojoj pise da je Rand umrEo?

 

Nije bre mislio na Randa nego na Robert Jordana! On je umro!

 

Eto,ja tek sad video ovo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboga,Azaralena(u nick te ljubim,ne mogu da izgovorim,nekmoli da napisem!)!Gde moze biti bogatstva kad stalno vrrrrrtiiii jeeeednooo te iiiistoooo.....brrrrr.......

I veseo mi pos'o spasioca sveta,kad mora da ugine na kraju.Jebes ti tu politiku,ja bi rek'o Moiraina,jebi se i ostavi me da u miru samog sebe raznesem slucajno,a nazdravlje ti tvoj svet...

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako mnogo toga.Mnogo toga istog.S druge strane,vidim zasto gotivis te knjige,i tu imena,kao u tvom niku,imaju vise vokala u jednoj reci od oksfordskog engleskog(a oni su poznati po tome sto tamo gde ima jedan vokal nekako uspeju da smeste 4)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Iskreno, deseta mi je ubedljivo najslabija. "Ozbiljni" razgovori izmedju Aes Sedai iz predhodnih knjiga se nastavljaju bez kraja & konca, preteranog smisla, znacaja ili cak neophodnog minimuma sarma. Jedno veliko nista.

Jedva su par puta izmenjali lokacije i nista pametno nisu ni uradili, majku mu! :rolleyes::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ni svestan u sta se to izmetnulo, citava poglavlja odose u vetar! :)

Ali, neke kruuuupne stvari su se desile izmedju cetvrte i desete a ti ne znas koooooooje! :razz:

 

Pa realno se jesu desile krupne stvari,ali realno moglo je sve to da stane u jedan deo. Covece,u prva tri dela ima bas dosta stvari,vrlo sam uzivao u njima (The Big Hunt moja omiljena knjiga iz celog serijala) a ovo ostalo sam procitao samo jer sam procitao prva 3 dela..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Goodlikesweeper
Tocak vremena je verovatno jedan od najlosijih fantazijskih serijala ikada.Prve tri knjige sam progutao,a onda kad sam video da je 4. deo u dve knjige,entuzijazam mi je veoma ishlapeo....Eo,nad sam video koliko JOS taj covek planira da pise i zakljucio da me ne interesuje sta ce dalje biti sa Random i druzinom...steta. I jos nakon svega,covek umre.Tocak tka kako Tocak zeli,ali da sam procitao svih xy knjiga,koliko ih vec ima,i posle toliko muke shvatio da necu procitati do kraja,verovatno bih pobio sve u krugu od 200 metara...

 

Kraj price je davno osmisljen,otprilike u periodu kad je prva knjiga napisana,tako da to nije problem.Smisljeno je sve,samo treba napisati.

 

Evo,ja licno sam svestan da ovo bas i nisu najbolje knjige na svetu,ali sam itekako uzivam citajuci ih.Ja se licno bavim amaterski muzikom,pa mi je originalnost bitna stvar,i upravo to je po meni najveci problem knjiga.Ali sta ces,p

redjes preko toga,i nastavis da uzivas...Mislim,Rand treba da spase ceo svet,i da umre r

adeci to...(hellow!!...Jesus,anyone.. :mrgreen: )

 

Da li neko ima neke vesti o prevodu frikin' sedme knjige? 

 

R.I.P. Robert Jordan... :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Izasho je prvi deo sedme knjige...

Kruna macheva...Ili tako neshto...

Mrzi me sad da gledam...

Svejedno tu je...

Mozhda ce uskoro i drugo deo...

AAA

Kako je knjiga do jaja...

Nikad se ni u shta nisam toliko uzhivljavao kao u ovu knjigu...

Ali istina je da je chovek opshiran...previshe...Ali sve vredi kada dodje trenutak...

Samo me iritira u njegovom stilu shto pishe do najzanimljivijeg dela jednog lika i onda predje na drugog lika tako da morash da chitash 100 stranica da bi opt nastavi da chitash o istom liku...

Meni je jedino to muchenje kad krene da smara sa Ninaevom itd...

Iritira me taj lik...Ko da je umoblna devojhchica od 11 god...XD

Svejedno...Mnogo dobra knjigha...

Iako je sve kopija izlizane 10000 puta na isti nachin isprichane priche...Mnogo je dobro sklopljenja i ne znam zashto...

Ali mnogo volim da ovo chitam...:D:evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Meni je jedino to muchenje kad krene da smara sa Ninaevom itd...

 

E sa ovim se slazem.. Ja sam izbrojao da je u prva tri dela knjige on napisao 189 puta "Ninaeva frknu"!! A koliko puta se cupkala za pletenicu nisam hteo ni da brojim! A i ona kravetina egvena smara mnogo! Sta se bre ona tu kurci nesto,kao postala je amirlin tron,a nije se uzdigla ni do aes sedai!!

 

A najgora fora je dok je ona tu nesto "crvenela u licu" i pokusavala da bude glavna, ja sam obucio na stotine asamana, a jedan moj ucenik moze da zbrise celu belu kulu!! Koje kucke!!

 

Dok sam bre ja zario i pario Saldaeom sve su se one plasile i bezale od obicnog jazavca!! Mamu im hostaplersku!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Jaooo, svaki put kad Ninaeva frkne deo mene umre!!!! :surprised:

Meni je samo mnogo veliki bio smor kada krene da pricha o onom kapetanu, Bejl Domonu...ali dobro on je bio samo do 3. ili 4. knjige...

A Avijenda je isto prilichno dosadna kao lik... Tako kad oces da ih opishe tvrdoglave, izgleda kao da opisuje pokvarenu decu....

Meni je Lanefear omiljeni lik...:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...