Jump to content

Robert Džordan - Točak vremena


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Baalzamon

gle gle...ima tema i o mojoj knjizi :)

 

e ako nekog zanime....ako ga ne smara da cita i sl. imam svih 11 delova u .pdf formatu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja citam trenutno Zenicu sveta, i mogu reci da nisam previse odusevljena... Malo me davi onaj sitan font i 77000 strana... Lepo je napisano, ali treba imati zivaca za citanje...

 

Prvi dio je nista drugo do uvertira...samo nastavi pa ces vidjeti o cemu pricam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Robert Džordan je napravio interesantan svet sa dosta glavnih likova i knjiga je dosta zarazna. Prvih par knjiga sam bukvalno progutao za par dana ali onda je krenulo smaranje. Već neko vreme nemogu sebe da nateram da čitam prvu knjigu šestog dela. Ne znam da li je do našeg prevoda ili do čega ali neke rečenice i radnje se bukvalno ponavljaju. Radnja isuviše lagano napreduje i postaje prilično predvidiva... Trenutno odmaram od ovog serijala uz Pesmu Leda i Vatre i neki epski metal... :rockdevil:

 

Ne znam da li je neko već pisao ali pisac ima neku retku bolest i pitanje je da li može da se izleči. I on se nada da će da dovrši serijal.

Edited by Stormbringer

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ostalo mi je jos tridesetak strana do kraja Gospodara haosa. Odlican je kao sto sam i pretpostavljala! Ipak mi je to jedan od omiljenih ciklusa, pa ne mogu biti bas objektivna...

Kad procitam celu onda cu reci celokupne utiske :)

 

Ah da... Kakvo citanje knjiga na kompu?!

Ljudi kupujte knjige!!!

Jedva se neko resio da izdaje sve to sto nas zanima i sada niko nista ne kupuje... Nista lepse od tog cekanja pola god da najavljena knjiga izadje i onda je odmah narucis i stigne ti onako sveza iz stamparije sva ponosna, mirise, jedva cekate da provedete tih par sati zajedno...

Citajte Zivkovica - Knjiga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

jebesh serijal koji nije dovrshen. razvlachim 11-ti deo a smorila sam se samo tako shto nema kraja, posle TOLIKO knjiga, aman. btw, ko ce da kupuje knjige kad kod nas nemash gde da ih kupish? mene je nuzda naterala da prochitam jednu knjigu na kompu... shta cesh kad je ko shpanska serija.

 

a avijenda nece napraviti sranje nego ce se sve tri lepo podati randu na smenu, jedna ce i da zatrudni, mada mozda si to vec chitala, ne znam u kojoj knjizi se deshava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm ja čitam samo ono što izađe kod nas, tako da sam još u vremenu kada Rand nije zvanično ni sa jednom (tj kresnuo je Avijendu, ali se sad kuliraju) :lol:

Ali ako su one dovoljno glupe da žele da ga dele sa ostalima, što bi se čovek bunio? :D

A DŽordan ispunjava malo svoje fantazije (i fantazije svih muškaraca) pišući o tome, pa neka, može mu se :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha...

To za DŽordana je bila šala :lol:

 

Pa ako ti je frka, možeš skidati sa neta dalje, ali ja to ne volim. Čitam samo ono što kupim, ili ako nema više gde da se kupi, onda pozajmljujem od prijatelja :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, nemam pojma nisam skidala ništa od knjiga, ajd kad se vratim sa posla sutra, tj danas naći ću ti, ako neko već ne stavi neki koristan link dotada.

Sada me mrzi da tražim, jer sam malo :pivopije::spava::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm ja čitam samo ono što izađe kod nas, tako da sam još u vremenu kada Rand nije zvanično ni sa jednom (tj kresnuo je Avijendu, ali se sad kuliraju) :lol:

Ali ako su one dovoljno glupe da žele da ga dele sa ostalima, što bi se čovek bunio? :D

A DŽordan ispunjava malo svoje fantazije (i fantazije svih muškaraca) pišući o tome, pa neka, može mu se :mhihi:

 

ma jok, cela postavka da bash sve tri hoce samo njega i nikog vishe a on jadan na koju ce stranu :)

niko tu nije glup ispao, samo je nebulozno (a toliko su razradjeni medjuljudski odnosi za fantasy knjigu da mi to smeta)

 

 

Nemam od koga da pozajmim i ne znam gde bih to mogla da skinem :icon_ne:

Pomagajte!!!

 

ako si iz bg-a mogu da ti narezem 1-10 na enleskom ali je pdf i zashticen je od shtampanja, tako da bi to morala da krekujesh nekako (ti programi se placaju, a ja ne zalazim u hack sajtove, nisam hacker :) )

jedanaeste tu nema, ali i onako dvanaestu nije ni napisao :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si iz bg-a mogu da ti narezem 1-10 na enleskom ali je pdf i zashticen je od shtampanja, tako da bi to morala da krekujesh nekako (ti programi se placaju, a ja ne zalazim u hack sajtove, nisam hacker :) )

jedanaeste tu nema, ali i onako dvanaestu nije ni napisao :angry:

Daj mi daj mi daj miDAJMIDAJMIIIIIIIII!!!! :veseli: :veseli: :veseli:

 

Ispasce mi oci od buljenja u monitor :wub::veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...