Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mene je ovaj live odushevio! Pustio album..legao na krevet i uzivao...i kad se sve zavrsilo..zao mi sto ih ne gledah u Bulgariji..

 

KFATY stvarno nije pesma za otvaranje koncerta..mozda je ok za negde u sredini seta..Mrs. God zvuci prokleto cudno uzivo..ali sta znam, ipak ok : ) Sve ove pesme sam vec i cuo na bootlezima, no ovde je zvuk stvarno do jaja, a i to slusah koncert na ovim mojim starim komp zvucnicima. Mr.Torture mocno zvuci live(na bootlegu se cinilo kinda bedno). Hell was made in heaven takodje! Drago mi je sto je ta na lajvu sa Zeca a ne Sun4dworld. Inace..cudno je..extra je cudno sto na albumu nema nijedna jedina balada!? Helloween bre ima puno dobrih balada..I steta sto nijedna nije dospela ovde..a ako se dobro secam oni su na turneji svirali i "A Tale That Wasn't Right", zar ne? Gde se ona izgubila..nemam pojma..

Sto se tice muzike, odlichno odsvirano, nisam primetio neke masivnije greske, a Andi, kome sam pratio svaki moguci stihic :) ga je odradio kao da mu polozaj kolena zavisi od toga. Svaka cast coveku..cak je "I Want Out" odradio sasvim solidno.

Najveci minus - "Occasion Avenue" - jebinstveno dosadna pesma

Najveci plus - "Halloween" - uh..odsvirali su je madjionicharski. Headbangovao sam na pocetku ka' da je originalna verzija. U pocetku Andi malo zbunjeno zvuci..ali posle ga vec odradi sasvim ok.

 

Live za desteku.

 

Go Helloween! :rockdevil:

Edited by Angelistor

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja dugujem par izvinjenja i objashnjenja..JBg ja bez metal-archivesa sam ki slep :)

 

Anyway..sad sam video tracklist i sto se tiche soloa, i gitarski i bubnjarski solo se nalaze na DVD verziji, na cdu nijedna dakle. A "A Tale That Wasn't Right" se pojavljuje na obe verzije, nego sam ja preko rapidshare skinuo neku sakatu prokletu verziju! :(

No nadjoh na DC++ like koji imaju i nju..pa to skidam veceras i onda cu imati complete live : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...