Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Aj kad vec stavljate liste iz Derisove ere evo moje:

1.The time of the oath

2.Rabit don't come easy

3.The dark ride

4.Better than raw

5.Master of the rings

6.Keeper 3

7.Gambling with the devil

Mada sve ih volim(...znate ono- 'moje pesme su mi kao moja deca,ne odvajam ih') i ovaj redosled je mozda po brzini kojom sam koji od njih zavoleo. Rabbit je bio prekretnica,jbg bend je opet morao da se dokazuje i po meni su uspeli!!!

Cak mi se dopadaju i rege delovi u Nothing to say,zezalica Do you feel good je do jaja,kao i The tune,jedino mi Far away nije bas legla ,ostale su super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mojih omiljenih albuma:

 

Helloween + Walls of Jericho

Keeper II

Master of the rings

Keeper I

Chameleon

Pink bubbles go ape

The time of the oath

 

Nakon toga Better that raw je bio prekretnica izmedju albuma koje nisam nikada ni preslusao valjano jer me, nazalost, nisu secali vise ni trunke na Helloween... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, razumem, pa i logicno je da su takve stvari radjene bas zbog Derisovog glasa. Inace gotivim mnogo kako lik peva, Master of the rings me je odusevio kada je izasao (sto je retkost kada iz nekog benda ode odlican pevac pa dodje novi) ali od Better-a nisam toliko pratio Helloween...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, zamisli Kiskeov glas na pesmama kao što su Mirror Mirror, I Live for Your Pain, The Departed... Derisov glas je mnogo mračniji, a meni baš to odgovara.

Аха, онако уњкав је баш мрачан. Мрачна је музика, а не његов глас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, moram malo da pricam o najboljoj metal grupi (mojoj omiljenoj)! :D  Chameleon, Pink bubbles go ape su (iskreno receno) sranje albumi, sa par dobrih pesama... Znaci, sranje! A Kiske je neverovatan kapacitet, al' nije mi jasno zasto se odlucio da pravi ocajne (sad vec solo) pesme...? Posle Master Of The Ringsa, nisu imali ni jednu sranje pesmu! Sutra cu malo vise da pisem, odo' da spavam! :):spava:

 

I da, neverovatno, al' od poslednjih 6-7 meseci, nije prsao dan, a da nisam odslusao bar jednu pesmu Helloweena! :rockdevil:  A slusam ih duuuuugo, dugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, moram malo da pricam o najboljoj metal grupi (mojoj omiljenoj)! :D Chameleon, Pink bubbles go ape su (iskreno receno) sranje albumi, sa par dobrih pesama... Znaci, sranje! A Kiske je neverovatan kapacitet, al' nije mi jasno zasto se odlucio da pravi ocajne (sad vec solo) pesme...? Posle Master Of The Ringsa, nisu imali ni jednu sranje pesmu! Sutra cu malo vise da pisem, odo' da spavam! :):spava:

 

I da, neverovatno, al' od poslednjih 6-7 meseci, nije prsao dan, a da nisam odslusao bar jednu pesmu Helloweena! :rockdevil: A slusam ih duuuuugo, dugo...

 

Cim kazes da posle 'Mastera' nisu imali nijednu losu stvar a pre jesu tebi je ukus potpuno drugaciji od mog, sto znaci da slusas Helloween od juce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

О, имали су, поготово на зецу и наслеђу. А "Chameleon" и "Pink Bubble Go Ape" су одлични албуми, само што је први тек започео промену, док други уопште није метал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А "Chameleon" и "Pink Bubble Go Ape" су одлични албуми, само што је први тек започео промену, док други уопште није метал.

Koliko je meni vremena tebalo da zagotivim ta dva albuma, pogotovo "Chameleon", a sa "Pink Bubble Go Ape" sam uvek gotivo "Kids Of The Century" i "The Chance".

A Zeca i Nasledje ne verujem da cu ikada zgotiviti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је требало добрих 7 година да их сварим. Заправо, на "Pink Bubbleѕ Go Ape" сам одмах нашао добрих песама, посебно 'Someone's Crying', али "Chameleon"... брате, каква промена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Chameleon bas gotivim,pogotovo sto sam njime privukao neke dobre prijatelje Helloween-u,koji dotad nisu culi ni H od Helloween! Sa PBGA je someone's crying moj favorit,ali volim i the kids of the century,number one,your turn,the chance..........uh nabrojacu sve na kraju,a nisam tako mislio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...