Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Trenutno sam opet na paćeničkom dial up-u, da nisam skinuo bih da čujem kako te stvari zvuče. Nadam se da malo vuku na pop, pošto znam da je Kiske postao pop lik u međuvremenu i baš me zanima kako bi pesme zvučale u tim verzijama. A eto, očigledno je da Kiske od albuma koje je uradio sa Helloweenom najviše gotivi Chameleon... Ako naletim na original ovog albuma, moraću da uzmem.

Ma kazem ti, lepo je cuti, volim da slusam Kiske-a a pesme su skroz u fazonu unplugged, akustara, bass i bubanj i malo klavijature, fino fino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad sam video listu pomislio sam na neku teatralnu orkestraciju za a little time i da sve stvari zvuče ajd da kažem ne heavy već sporije, ali moćne da se naježiš, kad ono prc, opet isto ono njegovo mlako

Edited by Asses High

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nije jasan, ajde da ima uspesnu solo karijeru, pa da mu se oprosti, ali koliko je meni poznato to sto radi nema neki prijem kod publike.

Нема никакав пријем код публике, јер публика која њега цени као певача не воли то што он ради музички.

 

Sto ga ne regrutuje neki metal bend u pizdu materinu?

Зато што он НЕЋЕ да пева метал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dio iz intervjua (pred sami koncert u BG-u), o tome šta Kai kaže o Kiske-u:

 

Pa nije ni to loše. Ali da se vratim malo na problem broj 1, a to je Kiske. Ja znam da je on sad sav religiozan i da se izjasnio da ne želi da pjeva u bendu Helloween, pa čak ni metal uopšte. Pa opet gostuje na Avantasia albumima Tobias Sammet-a. Kako to? Da li je u pitanju neka svađa između vas i njega?

 

Kai Hansen: Zašto tu pravi neku iznimku, ja ne znam. Vjerovatno ćeš morati da pitaš njega lično.

 

Michael Weikath: Hej, ne moraš mene tako da gledaš. Ja sa tim nemam ništa. Niti sa Avantasia-om, niti sa Kiske-om.

 

Kai Hansen: Ja sam imao kontakta sa Kiske-om i to nije neki problem. Što se tiče njegovih ubijeđenje, to je ono što ja ne razumijem. Ja više uopšte ne znam šta on misli ozbiljno, a šta ne. On si proturiječi konstatno. Prvo govori kako je heavy metal katastrofa i kako to nikada više neće pjevati, a onda dođe i radi na Avantasia albumima. Da li je to radi novca, ne znam, ali je i to "kurvanje" nešto što on osuđuje. Kako može tu pjevati metal, pun samopouzdanja i uvjerenja i to naravno bez neke rasprodaje njegove ličnosti, a u javnosti govoriti da neće da ima veze sa metalom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, чим се ошишао на ћелаво нису ту чиста посла. Послао бих ја њега код некго психијатора на преглед.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...