Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Drzao sam ja istu svojevremeno na avataru, jal ovde jal na metalserbia, i kilo ljudi mi nije verovalo da je ono Kiske :)

 

Sad cu je nadjem..

 

edit:

 

Angelistor-MichaelKiske.jpg

Ма, не то, има једна промо фотка за Supared где је гланц ћелав!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што видиш са ових новијих фотки где има косу, није то у питању. То је изговор који могу да призна Ралфу Шеперсу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se na offtopica, al' zar ne bi trebalo da bude Шиперс?

 

Чим се неко ошиша, а да није присилно, ту је јасна ствар.

 

Ma daj. Ja sam se oshishao prvi put kad imah dugu kosu pre 2-3 godine na kratko jerbo mi duga dosadila...

 

Sad je ista situacija i posle exita se vracam na kratku sigurno, ne mogu vishe...

 

 

A za Kisketa, pa on je sve zive razocharao time shto se udaljio od metal sveta, i shto mu onakav glas "propade" tj. shto ga nije koristio na vishe kvalitetnih izdanja, tipa Avantasia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зајебавам се бре, али у доста случајева се показало као врло симптоматична појава.

Izvinjavam se na offtopica, al' zar ne bi trebalo da bude Шиперс?

Јок, Шéперс, дуго е. Оно је немачи, није енглески. Дупла слова се читају дуго, а не дају други глас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema veze sto je sad celav,al tacno osecam da mu je to jos jedan u nizu ispada teranja kurca svima,a ne zato sto misli da mu je tako ok. Pocev od onih roze kosulja,carapa na glavi........Jedno je sigurno,bar je specifican ako nista drugo :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зајебавам се бре, али у доста случајева се показало као врло симптоматична појава.

 

Јок, Шéперс, дуго е. Оно је немачи, није енглески. Дупла слова се читају дуго, а не дају други глас.

 

Da, ali video sam neki intervju (na engleskom jeziku) gde, ako se ne varam, Sinner izgovara "Šipers". E sad, valjda je to zbog toga što ga na engleskom jeziku tako izgovaraju.

 

Ja sam mislio da se Scheepers ošišao iz fazona, da bi ličio na Halforda, isto kao i Ripper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То сма и ја мислио, али се видело да човек ћелави рапидно. Осим тога, мало је превелик да би имитирао Халфорда, зар не?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljepši je na toj desnoj sliciz5nc4.gif

 

Nema veze sto je sad celav,al tacno osecam da mu je to jos jedan u nizu ispada teranja kurca svima,a ne zato sto misli da mu je tako ok. Pocev od onih roze kosulja,carapa na glavi........Jedno je sigurno,bar je specifican ako nista drugo :wacko:

I Kai je nosio roze košulje, džemperke, šta većz5nc4.gif

Edited by furija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...