Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

У успону, а Мејдени су били на врху, па ти види разлику.

 

Kiske dere svu trojicu, ali ne verujem da bi mogao u Maidene, s obzirom da je zakleti vernik, Maideni bi bili previse satanisticki za njega :) :) :)

Вероватно би плакао певајући 'Hallowed Be Thy Name'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je '88, bili bi na vrhu. U vreme traženja novog pevača Maideni su uveliko propadali i koračali unazad.

Били су и тада... Сети се, 1993. година, годину дана после изласка "Fear Of The Dark" који је одлично прошао...

Share this post


Link to post
Share on other sites

што да не, ионако је навико да пева 'Ајдемо у планине' :)

:pivopije:

 

Aj jednom da se i mi slozimo sa Princom, ili on sa nama :meshuggah:

U svakom slucaju, Dream je tada imao tek 2 albuma, a Maideni su uz Metallicu bili najveci metal 'metal' bend. Realno od ponudjenih uvek bih izabrao Matosa, mada se on nikako ne uklapa u Maidene. Ali opet ja volim albume sa Blejzom. U svakom slucaju znam da je bila prica da se i doticni Chipi dosta dobro kotirao u tom izboru, odakle je to krenulo i koliko je tacno pojma nemam, al ta prica ide vec skoro 2 decenije po srpskoj metal sceni :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Prilično sam se navukao na Walls of Jericho u poslednje vreme, a otkako sam kupio original, navlačim se još više. Taj zvuk mi dugo nije ulazio u uši. Pre nekoliko godina, kad sam krenuo da slušam Helloween, situacija je bila daleko drugačija. Vremenom se čoveku iskristališe ukus, tad sam slušao sve i svašta od metala, sad se sve više posvećujem zvuku koji najviše preferiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Better than Raw? A Gambling? Taj album me je bas prijatno iznenadio kad je izasao, uopste nisam ocekivao tako svjez i poletan album....

 

Mada i mene ubijaju one goofy saljive pjesmicice koji ima na (skoro) svakom albumu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...