Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Na koje konkretno misliš? Master of the Rings nisam naveo, zato što na njemu ima previše šaljivih pesama za moj ukus. Kao i na Keeper 2. Na drugoj strani, The Dark Ride je jedan baš mračan i ozbiljan album. Ne zaostaje ni The Time of the Oath.

 

pa ja sam ga naveo...kameleon,rebiits su sranja i dark i beter su polusranja...posle tog rebita nisam vise nista slusao,nit ih vise pratim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rabbit je stvarno slabasan i isprazan, ni ja nisam ocekivao da ce poslije njega izaci ovakav album...

 

Pay attention to: Paint a new world, Final Fortune, Dreambound, Heaven Tells No Lies... I ostale su uglavnom zanimljive i iznad prosjecne, u zavisnosti od toga sta ko voli... Osim Can do it, koja je ono tipicno Weikath-ovsko zajebavanje... Da, i As long as I fall (prvi singl)... Te dvije su jedine slabije pjesme na albumu.... Ostalo je odlicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada su u pitanju izdanja iz ove decenije, meni je na prvom mjestu ubjedljivo Rabbit Don't Come Easy, pa onda ispod njega, otprilike u istoj ravni, The Dark Ride i ovaj posljednji, Gambling with the Devil.

Stvar ukusa svakako, ali i stvar momenta. Taj album (Rabbit...) sam nabavio tih dana kad se pojavio i na prvo slusanje mi se mnogo dopao, tako da sam ga preslusao milion puta. Ponovo sam ga slusao prije nekoliko mjeseci i to je taj isti feeling definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, vidim da ima ljudi kojima je Rabbit Ok, cak i dobar album, a meni su Rabbit i treci Keeper (ovaj album definitivno nije trebao nositi to ime) najlosiji albumi od Derisovog dolaska, s tim da Keeper ipak ima monstruma od pjesma kakav je The King for a 1000 Years koji ga znacajno vadi.

 

Sve je stvar ukusa definitivno...

 

Meni su (bez redosleda, zavisno od raspolozenja) u Derisovoj eri najbolji:

 

Gambling with the Devil

Better Than Raw

The Time of the Oath

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Better than raw je albucina za sva vremena,isto tako i Time of the oath,master of the rings takodje solidan album sve sto je posle izaslo posle toga za moj ukus nije odgovaralo...

Подсети ме да ти ижљубим за ово. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gambling je cudo od albuma, stvarno veliko iznenadjenje.

 

Vaistinu!

GWTD razara koliko je dobar! Ja sam se isto "plašio" na šta će ličiti pre nego što je izašao, ali mi se na prvo slušanje jako dopao i evo 2 godine kasnije i dalje ne mogu da prestanem da ga slušam, oduševljen sam svim pesmama, čak i oni bonusi mi se sviđaju... ma nema šta, to nije album, to je albumčina! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paint a New world i Dreambound su zajednicki napisali Gerstner i Weikath, a Grosskopf je sam napisao Heaven Tells No Lies i Final Fortune, kao i bonuse Find My Freedom i See the Night. The Saints i Can Do it je napisao sam Weikath, a ovo ostalo Deris.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, mora da se odrzi ta tradicija da Weiki svakom odlicnom 'Ween albumu doprinese sa nekom fail pesmom :]

 

Kol'ko je "Gambling..." iznenadjenje kao album, tol'ko mi je iznenadjenje da je napisao neku bolju pesmu, konkretno "Saints", realno, poslednja dobra mu je bila "Steel Tormentor".

 

Ma gambling je cudo od albuma, stvarno veliko iznenadjenje. Paint a new world <3 tj. sve su pesme dobre, jedino ona can do it smara.

 

plusjedan.

 

Posle Keeper Trojke, nesrecne Trojke, daleko vise sam iscekivao te jeseni novi GRay, nego novi Helloween. Kad ono medjutim. Jos uvek mi je scena u glavi kada sam prvi put na kompu pustio album, krenuo onaj (cool) intro, pa kad krene ludilo sa "Kill It" O_O U instant headbang se bacih.... Uz "Dark Ride", highlight decenije za bend. No, chekamo da vidimo sta ce da urade za godisnjicu sad :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Hehe, koliko je retardirano biti novi clan, ono, u vase rasprave ubacujem svoje potpuno nevezane postove...

 

Nego, Helloween je moj ubedljivo omiljeni metal bend, pogotovo s pocetka, pa sve do Keeper-a dvojke. Ono posle kad je Kiski preuzeo stvar u svoje ruke ne zelim da pominjem... to se nije desilo. xD Posle je Deris dosta izvukao bend, ali ipak, niko nije prevazisao walls of Jericho. :D

 

@Matija- ne verujem da si i ovde stavio taj avatar xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su odlicni - nisu. Meni su iskreno sranje, ima par pesama koje bih izdvojio i to je to, ali kapiram da se nekome svidjaju, e sad bas odlicni..

 

 

@srland kad je najkul :)

 

Slazem se u potpunosti.

 

@matija- a ko ti je nasao avatar? :D

@night prowler- ekstra avatar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, koliko je retardirano biti novi clan, ono, u vase rasprave ubacujem svoje potpuno nevezane postove...

 

Nego, Helloween je moj ubedljivo omiljeni metal bend, pogotovo s pocetka, pa sve do Keeper-a dvojke. Ono posle kad je Kiski preuzeo stvar u svoje ruke ne zelim da pominjem... to se nije desilo. xD Posle je Deris dosta izvukao bend, ali ipak, niko nije prevazisao walls of Jericho. :D

 

Jos jedan fan koji misli da je WOJ najbolji album... (malo nas ima, ali skupljamo se) :)

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...