Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa ne bi niko , ali sta cemo sa Derisom ? Kai ima Gamma Ray i eto nam dva dobra benda , a Deris se izborio za svoje mesto pod suncem , to mu niko ne moze oduzeti ! Sacekajmo album da vidimo sta ce biti , promena ako je bude ne mora nuzno biti losa , Dark ride je bilo ok skretanje u stranu malo , ja volim cak i Chameleon , da ne pominjem Pink bubbles ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam ja nista protiv Deris-a, on svoj posao posteno odradjuje ali ovo nije Helloween. Promene su svakako dobre ali ne za 180 stepeni, a sa Gambling su vec malo preterali tim ala. Iced Earth stilom koji njima nikako ne lezi. Zato mislim da bi trebali malo da pogledaju starije albume.

 

Sto se tice GR i Kai-a, mogu slobodno da kazem da je GR vise Helloween nego Helloween

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je bio onaj Unarmed smetalo vam shto nije metal sad kad je bash metal opet vam smeta. Vama stvarno ne mozhe chovek da udovolji :) Meni je super i ovako :D Bolje nego da su ostali u stilu Chameleona (da ne bude zabune, nemam nishta protiv albuma, shtavishe super je album bash zato shto je drugachiji)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Za njih je sada Kameleon san snova. Steta sto nema vise veselih negej pesmica i onog Helloween stila. Ostali su samo mali tragovi. Pa i Dark Ride je bio pravi Helloween samo malcice drugaciji. Ja mislim da i Roland mnogo nedostaje bendu jer dok je on bio tu to je i nekako funkcionisalo. Cim je otisao ode mas` u propas`.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je bio onaj Unarmed smetalo vam shto nije metal sad kad je bash metal opet vam smeta. Vama stvarno ne mozhe chovek da udovolji :) Meni je super i ovako :D Bolje nego da su ostali u stilu Chameleona (da ne bude zabune, nemam nishta protiv albuma, shtavishe super je album bash zato shto je drugachiji)

 

Ocigledno imamo razlicite poglede, posto pravi metal nemora uvek da bude zestok, a to je ono sto je Helloween dokazao, brzo,heavy ali i melodicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helloween je krenuo u jednom pravcu kad je Deris dosao, i to mi je sasvim ok, dok je Kai sa Gammar Ray-em nastavio ono sto bi bilo od Helloween-a da je ostao. Tako da, umesto jednog, imamo dva sjajna benda. :D

 

Kiske je prica za sebe, valjda ce biti nesto od ovog njegovog novog benda :D

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

:pivopije: Nek nastave zestoko k'o Gambling With The Devil i ja sam zadovoljan :rockdevil:

Ja i nisam bas zadovoljan. Ako cu da slusam tvrdji metal imam grupa za to, a od Helloween-a se traze druge stvari. Ne kazem da je toliko lose jer su to ipak albumi koje slusam rado, ali ne mogu ih porediti sa ranijim radovima.

 

Za mene to je znak manjka inspiracije i onda kao vecina bendova u takvoj situaciji nalaze izgovor u tome kao - mi hocemo da budemo uvek drugaciji. Ne serite!!! :violent: Da ste bili drugaciji nikada ne bih ni poceo da vas slusam. :no:

 

 

I da na kraju, cini mi se da ce biti nesto od Kisketovog benda. Ono malo sto se cuje razbija.

Edited by HEFEST
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno imamo razlicite poglede, posto pravi metal nemora uvek da bude zestok, a to je ono sto je Helloween dokazao, brzo,heavy ali i melodicno.

 

Pa ja ne znam koji je album Helloween-a žešći nego Walls of Jericho. Ovi noviji zvuče žestoko možda zbog savremenije nabudžene produkcije, ali Helloween, Walls i Keeper 1 su, što se same svirke tiče, najžešći albumi ovog benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja ne znam koji je album Helloween-a žešći nego Walls of Jericho. Ovi noviji zvuče žestoko možda zbog savremenije nabudžene produkcije, ali Helloween, Walls i Keeper 1 su, što se same svirke tiče, najžešći albumi ovog benda.

 

Pa sto se tice kvaliteta, nema ali ako hoces zestinu same muzike da poredis onda je dovoljno da se pusti Kill It i nema vise price.

Share this post


Link to post
Share on other sites

walls of jerich, kiper 1, kiper 2 i the dark ride (tim redom) su albumi bez kojih ne mogu, ostalo od helloweena, što se mene tiče, ne mora ni da postoji. s tim da mi je ipak gambling najbolji od tih ostalih, i da, nemam ništa protiv da postanu još žešći... a deris sem što je dosta napredovao vokalno, piše i najbolje, najzabavnije pesme (kill it i the bells of the 7 hells), a desetine veselih kolko i bednih klonova starog helloweena su mi pošteno ogadili takav zvuk, tako da se njemu ne moraju vraćati. moje mišljenje :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...