Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Evo i duzina pesama:

01. Where The Sinners Go 03:35

02. Are You Metal? 03:38

03. Who Is Mr. Madman? 05:40

04. Raise The Noise 05:06

05. World Of Fantasy 05:15

06. Long Live The King 04:12

07. The Smile Of The Sun 04:37

08. You Stupid Mankind 04:05

09. If A Mountain Could Talk 06:43

10. The Sage, The Fool, The Sinner 04:00

11. My Sacrifice 05:00

12. Not Yet Today 01:11

13. Far In The Future 07:42

 

Od svih samplova najbolje mi zvuci Long Live The King. Bice odlican album :rockdevil:

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao ja ovo i sta znam. Ma stvarno ne moze na osnovu ovoga puno da se izvuce. Svideo mi se onaj refren na You Stupid Mankind, to mi je jedino bilo bas upecatljivo. Cekamo album. A jbm li ga, volim ih puno, omiljeni su mi bend, al otkako su otkacili Grapowa i Kuscha, sto se mene tice, nikako da izdaju album koji ima taj kvalitet kao albumi od Mastera do Dark Ride. Od Zeke pa na ovamo nijedan mi album u celini nije bas ono do jaja. Nekako su pesme aranzmanski navrat-nanos, ko da su ih sklapali nabrzaka. Izuzetak su mi Nothing To Say, King For A 1000 Years, Pleasure Drone, Ocassion Avenue i Heaven Tells No Lies koje me stvarno oduvaju kad god ih cujem, ovo ostalo...pa ne znam... Nekako mogu oni i bolje. Nisam idiot pa da ocekujem od njih drugi Time Of The Oath ali mi je krivo jer znam da mogu i kvalitetnije albume da naprave. A jbm li ga, teram i ja mak na konac, i oni su ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odslušao sam dva puta ovo i slažem se sa većinom:

Are you metal? – i mada je muzika relativno ok - pesma je sranje; ne kapiram uopšte šta im je trebalo ovako nešto;

Raise The Noise – ok pesma, ništa specijalno, ali je slušljiva, kapiram da će lako „ući u uši“ nakon par slušanja;

I’m free – svakako najbolja od ove 3, baš ima neke prepoznatljive dobre HW momente, nadam se da ona i najbolje najavljuje novi album.

 

U svakom slučaju, čekamo album, verujem da će itekako imati šta da se čuje na istom :) !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslušah sad na youtube-u "Are You Metal?", pa uopšte mi nije loša pesma koliko je vi napljuvaste, skroz mi je kul. :D A možda sam se ja prosto uželeo Helloween-a pošto mi je "Rabbit" bio poslednji njihov album koji sam slušao. :haha:

 

Nego, sad nešto videh na arhivama pa mi smešno:

 

Lyrical theme(s)

Fantasy, Humor, Religion, Politics, Flying

 

:haha:

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Talvi@Pod obavezno da se update-ujes sas "Gambling With The Devil", u vrhu opusa benda :da:

 

Kol'ko vidim svi se ovde slazu sa jednim, ARM?<< RTN< IF

 

Helloween nikada, ali nikada, nije imao losiju pesmu za singl. Na stranu i klavijature ko sa neke stare video igre, nista special riffovi, deciji refren...ne znam zasto, ali 'ajde to na stranu, mnogo mi je nepotrebno ona uber-h(e)avarija na sredini, sta vise, iritantno je.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je simpa, mada ocekivao sam malo nesto kompleksnije...jedina ogromna zamerka za klavijature...zvuci kao kojekakav Beogradski wannaabe Alogia bend...ali generalno OK :))) Cekamo album, valjda ce da digne standard...

 

Aminujem preporuku...Gambling pod obavezno!!

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobar intervju , Weikie deluje malo pogubljeno kao sto i izgleda :D ... Pesme koje pre nisu nikada svirane uzivo je i najzanimljivija stvar koju je rekao ... Ajmo ljudi sta biste vi voleli da bude uzivo sto nije do sada ???? Cini mi se da A million to one nikada nisu uzivo svirali , meni to bas zanimljiva stvar .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...