Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa da, od Better Than Raw pa nadalje, njegove pesme su (sa izuzetkom poslednjeg albuma) uvek najslabije na albumu: Laudate Dominum, All Over The Nations i Salvation (koje nisu lose, ali su ipak slabije od svih drugih pesama sa The Dark Ride), The Tune i Nothing To Say, Do You Know What You Are Fighting For i Get It Up, Can Do It, a od tada je otprilike po 1-2 dobre pesme po albumu imao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve pesme koje si nabrojao su bomba , barem meni . Na primer solaza u Salvation je definicija moderne seksi power solaze :bigblue: Weikie je talentovaniji od Sasche , samo mislim da se namerno malo povukao u stranu . On na jednostavan nacin ume dosta da kaze . Inace ja volim i Saschine radove i zadovoljan sam njime u Helloweenu . Mislim da bi bilo idealno da naprave turneju na kojoj ce svako da peva pesme iz svoje ere .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi' ja Derisa pomero odatle, neka ga. Ja ljudi moji više volim Helloween sa Derisom neko sa Kiskeom. A Gerstner kurcu ne valja, ne uklapa se pa to ti je. Napiše koju do jaja stvar, tehničar je haos, al nije za Helloween. A ni Dani, što se mene tiče. Meni ekipa sa Grapowom i Ulijem bila najjača. A ovaj Unisonic razbija! Ako ovakav album bude biće mnogo veselo...

 

Bila je mozda bolja ekipa, ali i mnogo nestabilnija...no vreme ce pokazati kako se ovi drze, ali za sada se drze...

 

Ja sam mega WeenRay fan, ali smucio bi mi se zivot da se reokupi KOTSK postava. Volim sta Helloween radi sada albumski, Raysi se popravljaju, ionako i jedni i drugi pikaju te stare pesme, iako Helloween poceo da preteruje, a i Raysima to i ne treba da se ja pitam, ali vas nostalgicara je ipak izgleda bas previse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja nostalgičar, samo mislim da Helloween nema isti kvalitet koji je imao pre 10ak godina što se same muzike tiče. Oni sad uživo jesu bolji nego sa Grapowom i Kuschom (iako se Deris raspada) jer su se tad svađali a sad se slažu do jaja, svejedno, ali ono najbitnije, pesme i albumi su lošiji nego sa tom ekipom. Ima puno ispada, treba da prave veće pauze između albuma, tad će valjda više vremena da imaju da lepo proberu šta će da snime i izbace, a ne kako ih neki rif ponese tako PUF, eto pesma. Rezultat je tri DOBRE pesme na albumu, ostalo je ili "onako, OK" ili prosečno ili jednostavno loše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam bas koliko su losiji, meni "Gambling" moze da stoji rame uz rame sa bilo kojim iz Grapow/Kusch ere. "7 Sinners" isto tu negde. Takodje treba uzeti u obzir cinjenicu da je Helloween bend sa 10+ albuma, i da je kvalitet jos na zavidnom nivou, time ne moze svako da se pohvali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja nostalgičar, samo mislim da Helloween nema isti kvalitet koji je imao pre 10ak godina što se same muzike tiče. Oni sad uživo jesu bolji nego sa Grapowom i Kuschom (iako se Deris raspada) jer su se tad svađali a sad se slažu do jaja, svejedno, ali ono najbitnije, pesme i albumi su lošiji nego sa tom ekipom. Ima puno ispada, treba da prave veće pauze između albuma, tad će valjda više vremena da imaju da lepo proberu šta će da snime i izbace, a ne kako ih neki rif ponese tako PUF, eto pesma. Rezultat je tri DOBRE pesme na albumu, ostalo je ili "onako, OK" ili prosečno ili jednostavno loše...

 

Odakle ti to da se Deris raspada? Covek jebe kevu i daje vecini pevaca domaci zadatak na sceni. Zadnji album ubija i ne moze se reci da je slabiji ni po kom osnovu. Prethodna dva su imala falinke za razliku od ovog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti to da se Deris raspada? Covek jebe kevu i daje vecini pevaca domaci zadatak na sceni. Zadnji album ubija i ne moze se reci da je slabiji ni po kom osnovu. Prethodna dva su imala falinke za razliku od ovog.

 

imas ceo set sa wackena ove godine na youtubeu, uzasan je

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

imas ceo set sa wackena ove godine na youtubeu, uzasan je

 

Ne verujem ja mnogo snimcima koncerata. Dosta bendova koje sam gledao licno uzivo i koji su opasno dobri uzivo na snimcima zvuce uzasno. Najbolji mi je primer Megadeth. Nikada nisam gledao ni jedan njihov koncert a da mi se svideo, ali kada sam ih gledao uzivo to je bilo kao na albumu. To se posebno odnosi na vokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odakle ti to da se Deris raspada? Covek jebe kevu i daje vecini pevaca domaci zadatak na sceni. Zadnji album ubija i ne moze se reci da je slabiji ni po kom osnovu. Prethodna dva su imala falinke za razliku od ovog.

 

Da, album ubija što se jačine tiče, ne i kvaliteta. Ali da ne gnjuramo u diskusiju, opet je u pitanju konflikt subjektivnih preferencija... ;p CHEERS!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...