Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Znači, par godina (i duže) nisam dolazila na forum, ali, vest da će Helloween & Judas u paketu svirati kod nas (to im dođe nešto kao nadoknada za onaj otkazani Castle fest u Smederevu pre sedam godina :da: ) me podstakla da svratim i podelim svoje oduševljenje, a i podsetim se starih dana. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: Iskreno se nadam da ću uspeti da dođem, a da će biti dobro, u to uopšte ne sumnjam.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

Ovaj bend je trebo da se ugasi posle kameleona.ajd,posle oatha,high live da bidne oproštaj i ršupićku.

ovo što rade od 98 na vamo,pa ovo je i branku kockici smešno.

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne bih da iznosim konačno mišljenje dok se malo ne slegne, ali za razliku od prethodnog za koji mi je trebalo dosta vremena da svarim (i još uvek nisam do kraja), ovaj mi je gladak, pitak i ima dušu. U tom nekom etru BTR/Rabbita je kao i prošli, ali znatno manje filera i mnogo koherentniji, dok mi je prošli baš bio nekako usiljen (u nedostatku bolje reči). Ovaj, po meni, hit za hitom.

Ali sveokupni utisak: Helloween kakav volim i Weikath dominacija!

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj još par puta, baš čitam komentare po netu, mnogima je legao tek posle par slušanja :)

Opet, pazi, meni su omiljeni bend i baš sam spustio očekivanja pre izlaska, tako da možda je i to faktor prolleyes.gif

Ali svakako mi se čini da je bolji od prethodnog, nakon prvih par slušanja. Jedino mu fali još neka Grosskopfova up-beat stvar à la "Final Fortune" ili "Far From the Stars."

 

P.S. Kada sam rekao hit za hitom, nisam pomenuo da mi je balada open "nja," ali slušljivija od one sa SOOH.

Edited by StarbreakeR
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U prvi mah pomislim nek jede Gerstner govna, ali onda demanti. Weikie omasio mozda jednu, da se ne lazemo, barem pola albuma valja, znaci pola pesama ce biti uzivo do jaja, meni dovoljno... Smanjio bih jedino onaj bubanj da su cuju moja braca jos bolje, ali sta je tu je. Subjektivan sam kad je Helloween u pitanju, ali ako bih poredio , ovaj album je bolji od prosla dva.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gerstner me je samo baladom smorio opet, ali u poređenju sa "Hold me.." ova je pak i slušljiva. Opet poređenja radi, "You, Still of War" mi je ligama daleko od "Church Breaks Down" koju svaki put preskočim, ne mogu da je svarim. "Heroes" mi ima tu sjajnu Priest rifčinu i poletn refren, samo što mi iz nekog razloga deluje da je produkcija na toj pesmi mnogo gora od ostatka albuma. Možda je zbog svih synthova koji nisu lepo umiksovani, il štaveć.

I meni je utisak da je bolji od prethodnog, i to što reče neke od ovih pesama su stvorene za koncerte. Ima mi neki Master of the Rings vajb baš zbog te hitičnosti, iako je stilski opet u nekom Better than Raw/Rabbt limbu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je utisak da je bolji od prethodnog, i to što reče neke od ovih pesama su stvorene za koncerte. Ima mi neki Master of the Rings vajb baš zbog te hitičnosti, iako je stilski opet u nekom Better than Raw/Rabbt limbu.

 

Dakle, preporuka da skidam momentalno. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...