Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Хаха дал је могуће да су избацили овакав спот? Гитара која лети кроз свемир јбт :haha:
Иначе песма је ок али само прва трећина док пева Киске. Евоцира неке старе успомене. Чим се Каи прихватио појања све се трансформише у гама реј.
Не знам само да ли ће на целом албуму певати сва тројица или је то само за ову песму? Каи јесте боготац али ми се из неког разлога његов вокал више не уклапа у овај бенд. Превише подсећа на гама реј.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

https://www.youtube.com/watch?v=GKNqDabztUs

Kakav je Andi pozitivac i uvek gotivan.

Meni je sve ovo mnogo lepo i nekako za nevericu. Da udara na emociju fanova, od omota do te "all star" postave  - jasno. Ali, jedva čekam album. I možda, da nas ne zaobiđu na turneji, kad se stvari unormale. 🤘

Podsetiše me foruma posle sto godina, jer sam baš na ovoj temi, ako se sećam, ostavila prvi komentar davno, davno...😀

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocekujem dosta od albuma, pa cemo videti. Dobro je ocenjen na nekim portalima vec, cekacu strpljivo da mi stigne CD, pa da lepo preslusam.

Sudeci prema koncertu 2015. godine kod nas, sumnjam da ce doci, realno je cak i ta malobrojna publika bila mlaka, jos su nastupali sa velikim JP! Jedino da se nadamo da bi sa aktuelnim sastavom bilo mnogo bolje 🙂

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Premijerno slušanje mi je više puta izmamilo ogroman osmeh na lice. Biće luda vožnja sa ovim albumom u narednom periodu. :rockdevil:

Mene više interesuje gde su hardcore poweraši u trenutku kad izlazi dugoočekivani povratak Kiske/Hansen tandema. Kad sam se ja 2007. godine pridružio yumetal forumu, članovi bi ispisali dobrih deset strana komentara samo prvi dan kad izađe novi album. A sada, kako stoje stvari, biću srećan i ako dobijemo samo Igorov track by track review.

Old man rant over. :haha:

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo downloadujem. Ne znam, meni je ovo euforija do neba 😀. Osećam se kao klinka.

Apropo publike... kada se setim 2007. i koncerta u SKC (turneja sa Gamma Ray), taj trenutak kada im se Kai pridružio na bini u samoj završnici bio je vrhunac svirke. Mislim da tada niko, baš niko nije mogao ni da sanja realizaciju nečeg poput Pumpkins United, sama ideja o Kiskeovom povratku graničila se sa nemogućim. Zato gajim nadu da, eto, možda ipak ne zaobiđu ni nas. Mada, opet, od zakazanih nastupa u 2022. najbliže je Sofija.

Što se albuma tiče, imam visoka očekivanja. Obećavam recenziju na Balkanrock-u. 👍

Edited by Crna_Dama
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 hours ago, Totamealand said:

Premijerno slušanje mi je više puta izmamilo ogroman osmeh na lice. Biće luda vožnja sa ovim albumom u narednom periodu. :rockdevil:

Mene više interesuje gde su hardcore poweraši u trenutku kad izlazi dugoočekivani povratak Kiske/Hansen tandema. Kad sam se ja 2007. godine pridružio yumetal forumu, članovi bi ispisali dobrih deset strana komentara samo prvi dan kad izađe novi album. A sada, kako stoje stvari, biću srećan i ako dobijemo samo Igorov track by track review.

Old man rant over. :haha:

Ja sam na Pumpkins United bojkotu :haha:

A i nisam skinuo nov album evo već skoro 3 meseca.

Mislim, preslušam ovo verovatno nekad do kraja godine :haha:

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, Totamealand said:

Premijerno slušanje mi je više puta izmamilo ogroman osmeh na lice. Biće luda vožnja sa ovim albumom u narednom periodu. :rockdevil:

Isto. Dugo nisu imali ovako kompletno dobar album, kao celinu, gotovo bez slabog trenutka. Bukvalno od uvoda "vozi". Svega ima: od "Keepers"-šmeka do prepoznatljivog humora i nonšalancije koje su uvek negovali, odlična je svirka, glasovi se sjajno uklapaju (ali, ipak, Kiske! Neizmenjen!)... Kao retrospektiva, a sveža. I što je najbitnije, prepuno energije. Ovo sve na prvo slušanje. Preporuka!:muzicar:

Edited by Crna_Dama
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekivao sam više od ovog albuma. prva polovina daleko bolja, Out for the Glory zanimljiva stvar, dosta dobra, ali po meni album nose definitivno Best time, Mass pollution i Indestructible, ni Robot nije loš:haha:, inače Deris majstorski odradio posao...ipak album mi nekako lošiji od predhodnog

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Robot king mi nekako tek sada leže, već drugi dan ne mogu da prestanem da je vrtim na repeat. Pritom, sama činjenica da postoji pesma koja se zove Robot king mi je urnebesna, to je toliko u Helloween fazonu. :haha:

Ostali favoriti bez posebnog redosleda: Fear of the fallen, Angels, Skyfall, Out for the glory, Rise without chains. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...