Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Slučajno naleteo na ovo kod Stormwarriora:

Quote
It is with deep regret that we hear today about the passing of our former cover artwork illustrator Uwe Karczewski.
Uwe not only created our bandlogo design and the great artworks of our first four albums with 'Heading Northe' being his masterpiece, he is of course known best for his awesome work on the early Helloween artworks as 'Walls of Jericho' and 'Keeper of the seven Keys'.
Thanks a lot for your great art and funny conversations while talking through our weird ideas back in the early days. You will be missed!
Our sincere condolences to Kai and family!
Lars & Stormwarrior
May be an image of 1 person

RIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudio sam se oko ovog albuma i više nego što sam mislio da će biti slučaj, na konto stare ljubavi i imena. Jesam džangrizavo pristupio albumu, ali iskreno svaki mogući strah oko albuma mi se ostvario. Kisketa pola vremena ni ne razumem šta peva, zbog čudnih plovidbi visokim registrima. I generalno delovi sa njim su mi bukvalno level kvaliteta novije Avantazije. Što će reći, baš ništa specijalno, glitz radi glitza. Deris zvuči uredno i dalje, mislim da čovek def ne dobija dovoljno creditsa i dalje. Ali, songwriting mu je takođe u nekom lošem autopilotu evo već cca 10 godina. Tako da opet Weikath i Gerstner generalno moraju da izvlače stvari. Možda najoriničnija stvar oko ovog albuma je što je barabar sa kvalitetom sa prošlim, možda za 0.5 bolje, ali mislim da je ovaj novi album čulo sigurno duple više ljudi isključivo zbog hajpa :haha:

"Skyfall" je super stvar za koju mi je žao što nije na Gamma Ray albumu jer skroz ima taj SoiS/Powerplant vibe. Aman, pa Kai se još dere ime albuma na kraju pesme :haha: težak cool cringe momenat, power metal verzija aftercredits scene. "Robot King" mi je bila najobećavajuća, ali mi je sad samo dosadna verzija "Burning Sun". Ostalo uglavnom forgetful/filler, "Best Times" najhitičnija.

I zašto album kreće "Seasons in the Abyss" obradom?

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

I bi koncert!

Da ne duzim mnogo, sve je bilo ok, bend ima energiju, trude se, lepo prolaze one "americke fore" koketiranja sa publikom.

Jedino kada se uporedi setlista sa prosle turneje (25 numera sa sve solo deonicama, a sada ih je bilo 16), onda je utisak malo slabiji, bila su velika ocekivanja.

Deluje kao da su "katovali" bas sve pesme koje obozavam, ali ok, da se ne zalim 🙂 vredelo ih je videti definitivno!

  • Like 2
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 11/17/2022 at 9:01 AM, Angelystor said:

Srećno svima 15 godina od jednog od najboljih koncerata ikada.

Jes mozda i najbolji na kojem sam ikada bio. Mozda uz Megadeth moj najbolji provod ikada. Provedoh se cak i neplanirano dobro kada neka vitka vampirica milfaca sa kcerkom stade ispred mene i mic po mic uvali svoju odlicno izvajanu pozadinu meni pravo na medjunozje i poce da mesa neprimetno. Bilo mi glupo jer sam bio sa devojkom tu, ali je teta izgledala prebrutalno da bih se pobunio. U masi se nije primecivalo sem sto se ona povremeno okretala ka meni i sevala zlocestim pogledom. Samo sam cekao da vidim kako kezi svoje velike ocnjake i krece ka mom grlu. To je trajalo pa skoro ceo koncert sa pauzama za malo skakanja i mlacenja glavom.Kao pravi igrac iskoristio sam situaciju sto se moze bolje, a opet bez da iko primeti. Volim takve zenske. Seks, droga i rokenrol. Danas je sve gej. Samo snimaju telefonima i padaju u trans ako setlista nije onakva kakvu su je zamisljali na osnovu setlist.fm-a. 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...