Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Drugim rechima, ne zelish Rabbit 2 a biggrin.gif

Pa tako nekako, vise bih voleo Walls 2. Ali nece toga biti. Pazi sa zeca mi se svidjaju don't stop, never star ( ili kako se vec pise ) i jos jedna. I just a little sighn je dobra ali samo izbaciti retardirani refren ( muzicki deo pogotovo ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tako nekako, vise bih voleo Walls 2. Ali nece toga biti. Pazi sa zeca mi se svidjaju don't stop, never star ( ili kako se vec pise ) i jos jedna. I just a little sighn je dobra ali samo izbaciti retardirani refren ( muzicki deo pogotovo ).

Ja imam neki hunch da ce novi da "podseca" na Better Than Raw icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache mrzim Weikatha, kao choveka i kao muzichara, chak sam mu na svashtao rekao i na zvanichnom helloween forumu i zamalo zaradio ban, al boli me kurac, chovek je sve shto je biilo dobro u helloweenu isterao(ukljuchujuci i Kaija..da).

Hm... icon_uhoh.gif

Ja znam da je čovek strašno arogantan, ali ovo... ja sam za Helloween relativno nov, pa mi pričaj o njemu... icon_uhoh.gif ... i možeš li, molim te, postaviti link za stranicu na kojoj si ga vređao? Samo, ja ne mogu da shvatim kako jedna takva mrlja može da napiše tekstove kao što su 'Dr Stein', 'Eagle Fly Free'... a opet ima i karakterističnih za njega - 'Power'.

 

I koliko ja znam Hansen je sam otišao ('I Want Out'), niko ga nije terao, samo mu se smučilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Better Than Raw ne spada medju 3 naj, ali medju per da!

 

Inace za koncert Helloweena, mislim da ne bi bilo puno ljudi, jer ovdje i nije neka publika za Helloween, je ljudi su culi za Metallicu, Maiden (tu spadaju i rockeri...) dok je Helloween relativno nepoznata grupa (you know what I mean! icon_da.gif)

 

A uz to gledao sam prosle godine Helloween u Zadru i bilo je fenomenalno, ali neje bilo vise od 1000 ljudi a tolika Hrvatska! icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...