Jump to content

Suffocation


Baja Car

Recommended Posts

New York death metal veterans, SUFFOCATION, have made the brand new track “Cycles of Suffering” available for streaming at the following location https://soundcloud.com/nuclearblastrecords/suffocation-cycles-of.

 

The songs comes from their upcoming album Pinnacle of Bedlam, which will be released on February 15th in Europe and on February 19th in North America.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Aj da ne slušam tone modernih bendova pa to da kažeš, ja kod Suffocationa volim zvuk kao na Pierced i Effigy, nijedan posle reuniona mi se produkcijski preterano ne sviđa.

 

jbg ja na to gledam kao na immolation. dovoljno je moderno da ima smisla, nije nista prepucano. ne zvuce kao neki klinacki deathcore nego ono, umereno. bolje mi to nego da namerno pokusavaju da naprave produkciju kao da je snimano pre 20 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbg ja na to gledam kao na immolation. dovoljno je moderno da ima smisla, nije nista prepucano. ne zvuce kao neki klinacki deathcore nego ono, umereno. bolje mi to nego da namerno pokusavaju da naprave produkciju kao da je snimano pre 20 godina.

 

a ja mislio ti pravi hevi metl tander,a ono hipsteraj kulja iz tebe.doduse,slazem se da gro tih retro bendova,narocito u ekstremnom metalu,su i previse pateticni,ali sve moze ako se znalacki radi.sto se tice safokejsn-a slazem se sa grobcicom,nije problem u pucanij produkciji,vec u previse sterilnoj.immo od HR pa naovamo bas vode racuna o balansu,ali jebiga,zato i posle toliko godina i albuma imaju takav status kakav imaju.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je najveca razlika to sto immolation idalje pravi pesme koje su u rangu ranijih radova. noviji suffocation i nema neke pesme, fali staro zakucavanje, nema onih prljavih breakdownova. meni vise smeta sto muzika visa nije upecatljiva toliko nego sto je produkcija sterilna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Immolation je ostao nedodirljiv na neki način, Suffo imaju taj problem što se u međuvremenu dok nisu bili aktivni nakotilo milijardu bendova koji furaju njihov fazon i sad je tu teško već zadati neki toliko jak udarac, Immolation i dalje mogu svi da pomiluju po jajima što se toga tiče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...