Jump to content

Suffocation


Baja Car

Recommended Posts

1 hour ago, Kumodraski Vo said:

Dovoljno je reci Metalika 2012..

Sledeće je da Kazim objasni argumentovano zašto je to ipak Ceca Ušće 2006.

1 hour ago, Grobodan said:

Naravno da nije najbolji ikada, taj je bio 16.05.2006. ali jes vala jedan od boljih ikad.

Pomislio sam da si greškom napisao 05. mesec umesto 08. pa sam onda proverio :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Live album bez greške, set lista, zvuk, sve osim govorancije između pesama koje taman i nema mnogo.

Dosta je interesantno da mnogo ljudi koji ne vole tech, brutal, slam, i sve druge podžanrove ili bendove koji su se izmileli ispod Suffocation šinjela ipak vole Suffocation, to govori dosta o njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Ja bih iskoristio priliku da pomenem opet da sam bio na koncertu 2007. :haha:

Ali dobro, nisam to pominjao ove godine, valja se sećati dobrih događaja, stvarno neverovatno s obzirom da je 90% ekstremnih metal koncerata na kojima sam bio imalo govnjiv zvuk, npr. ne znam da li je nešto nekad dobro zvučalo u velikoj sali SKCa, ono sve zvoni i odjekuje, raspad.

👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋👋

Znači vido sam da Frubi dovodi taineki Suffocation, nisam ih tad ni slušao, albumi mi bili onako, solidni, ali trebalo je vremena da se to svari a slušao sam neko kratko vreme uoči koncerta, da se pripremim jer eto metal događaj da se ispoštuje, azdisali klinac... Praktično mi najviše lego tada novi s/t album jer je catchy i čista produkcija a slušao sam na očajnim zvučnicima i slušalicama većinom, i pesme tipa Surgery of Impalement i Torn into Enthrallment koja mi je i dan danas omiljena Suffo mada sam skontao i ostalo u međuvremenu... Elem, tek me je ovaj koncert stvarno oduvao i navukao na bend, neverovatno je bilo. I zadnjih x godina malo proređeno slušam dm ali Suffo klasici se obrnu redovno, barem Human Waste, Effigy i Pierced, ako ne sve zaključno sa Souls to Deny. :wub:

Jesam li pomenuo da je bilo fantastično

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je neki Dara Bubamara/DJ Krmak uživalac banuo na taj koncert, postao bi doživotni Suffo die-hard fan;)

2 hours ago, Grobodan said:

Sad kontam da sam ih gledao 3x, svaki put razliciti pevac.

Suffocation ima samo jednog pevača..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

I zaista odličan novi album.. da ima reciklaže i fali Frenk svakako, trudi se ovaj novajlija, ali mi vokal definitivno najslabija tačka na albumu koji puca od sabijačkih rifčina, sjajnih solaža i prilično zanimljivih aranžmana tako da album ima vrlo malo dosadnih momenata, jako je to sve dinamično i zategnuto, produkcija takodje na vrhunskom nivou, sve kristalno jasno i precizno, ovo je njihov najbolji albmum još od 2006-e godine i self-titled albuma, ako ne i jači, ipak mora još koji put da se obrne ne bi li se stekao pravi utisak i u smislu repeat value-a;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...