Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Nisam primetio da postoij tema o ovim momcima? Mislim da su bend koji najvernije skida metaliku! Imaju i autorske stvari i mislim da su se u zadnje vreme njima vise posvetili sto je naravno za svaku pohvalu! meni se posebno svidja balada "Man fo Salvation". Vase mishljenje??

 

hail Hatred! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hatred zakon!

 

dobri su, nego sta!

 

da, ranije su svirali metallicu, a sad uglavnom svoje stvari, mada uvek cete cuti ili battery ili creeping death!

 

imaju, za sada, ja mislim, 5 svojih stvari, osim ako nisu nesto napravili, i nisu mi rekli! sve u svemu, fini su!

 

... THRASHIN' ALL AROUND! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se da sam ih prvi put slusala dan pre prosle Nove godine i dosta su se popravili od tad. Mislim da su demo bend koji je skupio najveci broj fanova ne zbog ortaka ili devojaka koje se loze na clanove, vec zbog svoje muzike. Publika super reaguje na autorske stvari, sto je odlicna stvar s obzirom da su se "proslavili" Metallicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moj drugar 9ar je otvorio temu... samo kad bi se jos ja nalozila na thrash... rolleyes.gif i da bidnem fan icon_mrgreen.gif

 

Pozz za 9ara pivopije.gif

pozz i za tebe 9arko pivopije.gif . hehe ne brini se edukovacu te ja malo thrash metalom icon_cool.gif

 

Inace Hatred je,ako se ne varam, zavrsio na 3. mestu u 1. ciklusu demo masters turnira u okviru autorskuh bendova! a i sad 15.04. su pobedili na svirci u filozofu...

 

 

"...Born like a blank paper - empty,

And dawn of life brought me senses and voices.

The tales… The truth of the elders… The wise men…

The war... The death…

Love and hatred are wasted…

They made of me a man of salvation…" pivopije.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusao sam ih jedanput na bginvaziji u aprilu 2004.svirali su samo autorske i mogu da kazem da su me malo smorili, imali su malo previse eksperimentisanja za moj ukus, ono tipa razlaganje u sred pesme cime ista izgubi na tenziji... zapamtio sam tada 'Man Of Salvation' kao dobru pesmu

kasnije kad sam kupio disk sa izvazije (na kome nema ta pesma) dopao mi se i 'Curbs Of Sanity'

 

to je bilo pre godinu dana i vishe, vole bih da ih cujem opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...