Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

picko jedna smrdljiva! explorer je moj san! komsija, ajde jednom da mi das da ga samo uzmem u ruke... ok? biggrin.gif

Ej,alo! Sharkey nije pička! Xplorer mi nije bio gajbi nekih 6 meseci! Vukao se po Bežanijskoj Kosi,jebeno su ga svi redom svirali!!!! Pa ti vidi ko je pička! icon_biggrin.gif A daću ti ga da sviraš čim budem imao probu ѕа ХЕЈТРЕДОМ. icon_razz.gif Naravno ako dozvoljavaju audience na probi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zezash, pa ja bas trebalo da idem sa ovima mojima u Apatin (202-kinim busom), ali sam morala na slavu kod ortaka...

 

Pa kako je bilo, kako ste prosli tamo?

Je l` bilo obilaska grada i degustacije? icon_mrgreen.gificon_smile.gif

 

*I hepi ti brzdej sa malim zakasnjenjem... pivopije.gif

Hvala pivopije.gif

 

Bilo je super u Apatinu. Isli smo samo nas trojca i Lale iz magme je sa nama svirao Fight fire with fire. Jeftino pivo, komarci ko rode, devojke piju pivo ko vodu...sve u svemu veoma fin gradic icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeno mi se svira THRASH već neka 2 meseca,a nikako da upadnem u neku kombinaciju. Hatred je,evo,prava stvar za to. Likovi već znaju stvari,te nije potrebno neko silno uvežbavanje i smaranje. Nego,šta imaš,ti,Mlađo od efekata? Sve mi se nešto čini da imaš nekog Korg-a dole. Mislim,daj Bože da nemaš neki ZOOM jer će biti muke da namestim tako groznu boju na mom proSECoru icon_smile.gificon_smile.gif

Kao sto rece Jamez imam zoom...i to mi se skrsio nesto ulaz za gitaru.

Jbg koliko para toliko i muzike... ali nemoj bas da dramis da je zoom toliko los.

Ove stvari su za ucenje icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mladene kad ce biti gotov taj sajt?

Bice gotov valjda do kraja nedelje. Vec sam spremio neke live verzije pesama sa hitova. Nije bas extra snimak a posto se divljalo dok se sviralo ima manjih gresaka. Ne zamerite... musik19.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NoYz? nije solo projekat!!!! icon_mad.gif Zapravo,to mi je "matični" bend, a side-bend mi je ( icon_rolleyes.gif ) Hatred. Hoćeš da ti prosledim promo CD NoYz?a kad ga završimo?

 

P.S. E,da. ZOOMa sam slomio NAMERNO,špicem od explorerke!  icon_twisted.gif Digitron nije imao šansi protiv 10 kila punog drveta!  icon_smile.gif

Hatred vec ima dvojcu proverenih side gitarista tako da bi treci bio visak.

Nama treba stalni gitarista bez obaveza po drugim bendovima. icon_rolleyes.gif

Al uvek mozemo da organizujemo neku probu icon_mrgreen.gif ako nista bar zbog explorera pa onda neka dodju Dane,Gera i ko jos hoce.

Da sviramo Metallicu jel te? musik19.gificon_rockdevil.gif

Edited by immohatred

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jok,nego će da sviramo Cecu,jebo te! icon_smile.gif Pazi,NoYz? trenutno stagnira jer pripremamo promo CD, i nemam ništa u planu što se tiče njih,pa sam slobodan da sviram bilo sa kim!

 

Ajde sad poz, mrtav sam umoran,pa će se čujemo! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hatred vec ima dvojcu proverenih side gitarista tako da bi treci bio visak.

Nama treba stalni gitarista bez obaveza po drugim bendovima. rolleyes.gif

Al uvek mozemo da organizujemo neku probu icon_mrgreen.gif ako nista bar zbog explorera pa onda neka dodju Dane,Gera i ko jos hoce.

Da sviramo Metallicu jel te? musik19.gificon_rockdevil.gif

I'm in! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jok,nego će da sviramo Cecu,jebo te! icon_smile.gif Pazi,NoYz? trenutno stagnira jer pripremamo promo CD, i nemam ništa u planu što se tiče njih,pa sam slobodan da sviram bilo sa kim!

 

Ajde sad poz, mrtav sam umoran,pa će se čujemo! pivopije.gif

Pa sto se nas tice moze i po nesto od slayera,testamenta,pantere its. icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Pisem ti ako bude nesto pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...