Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

NEKA DODJE OBAVEZNO BAR NEKO IZ UNDERDEATHA I AGGRESSIVE SILENCE-a POSTO CEMO SE TAMO DOGOVORITI ZA SVIRKU POSLE PROBE.

ONAJ BEND CE IPAK SVIRATI TAKO DA CE DA BUDE BAS MNOGO METALLIKE TO VECE.JA CU IM SVIRATI KAO ISPOMOC. PONESITE REPERTOARE SVI. DOGOVARACEMO SE OKO REDOSLEDA SVIRANJA I PLAKATA I SVEGA...

Vi to pravite svirku, a ne probu? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Veselo komsho, veselo. icon_da.gif

 

Ja jos ove nedelje tj. jos dva dana idem u skolu (weeeeeeeeeeee), pa mozemo posle da se dogovorimo da sredimo ono za sajt, ako jos uvek treba pomoc... Sorry sto se ne javih ranije... icon_redface.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gero,daj da se nađemo u nedelju u 9:00 kod Starog Merkatora (u središtu sveta! icon_smile.gif ),a ne kako je Dane predložio u pola 10! Jebeno je stići do Surčina sa 610tkom. Plašim se jebeno tog busa! Sve su neke kante,čoveče,nećemo stići živi u Surčin ahahah! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gero,daj da se nađemo u nedelju u 9:00 kod Starog Merkatora (u središtu sveta! icon_smile.gif ),a ne kako je Dane predložio u pola 10! Jebeno je stići do Surčina sa 610tkom. Plašim se jebeno tog busa! Sve su neke kante,čoveče,nećemo stići živi u Surčin ahahah! icon_smile.gif

E, sramota... Pa za Hatred vredi poginuti! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEKA DODJE OBAVEZNO BAR NEKO IZ UNDERDEATHA I AGGRESSIVE SILENCE-a POSTO CEMO SE TAMO DOGOVORITI ZA SVIRKU POSLE PROBE.

ONAJ BEND CE IPAK SVIRATI TAKO DA CE DA BUDE BAS MNOGO METALLIKE TO VECE.JA CU IM SVIRATI KAO ISPOMOC. PONESITE REPERTOARE SVI. DOGOVARACEMO SE OKO REDOSLEDA SVIRANJA I PLAKATA I SVEGA...

ja dolazim 100%, nemash frke... znachi bice guzve na svirci icon_smile.gif ? ako ako , opravdacemo zato ime svirke "Best Metallica Night Ever" hehe icon_biggrin.gif ! ajde nek neko iz underdeath-a dodje bar na pocetak probe pa se dogovorimo. Ok onda u 9 krecemo sa centra sveta... Sharkey vidimo se, a i ti gero vidi da dodjes

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeno je stići do Surčina sa 610tkom. Plašim se jebeno tog busa! Sve su neke kante,čoveče,nećemo stići živi u Surčin ahahah! icon_smile.gif

Surcin bre rula! icon_da.gif sednes u 601. i kad izadjesh..na selu si...trOO agro

jos ako vam Desa da domace lozovache icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci svira i Dzonsonov bend? uff... pa hoce li biti neke frke sada? icon_confused.gif

Pa koliko sam ja video nema nista od onog vaseg repertoara. Ne znam samo da li svirate Sanitarium. Zato i kazem da dodje obavezno neko da se dogovorimo ako ima preklapanja a ako ne mozemo ko ljudi da se dogovorimo da bacamo novcic. Ljudi nema vise odlaganja dogovora ostalo je jos 2 nedelje do svirke a treba znati sta ce da se svira i da se urade plakati..

E nacicemo se tamo u studiju oko 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi to pravite svirku, a ne probu? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Veselo komsho, veselo. icon_da.gif

 

Ja jos ove nedelje tj. jos dva dana idem u skolu (weeeeeeeeeeee), pa mozemo posle da se dogovorimo da sredimo ono za sajt, ako jos uvek treba pomoc... Sorry sto se ne javih ranije... icon_redface.gif

 

pivopije.gif

Ma nista komsinice ne brini. Snasao sam se ja za sada a ako bude trebalo nesto ja cu da ti svratim. Hvala u svakom slucaju... icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma sve je to ok... rekao mi je on njihov repertoar... nego, pitao sam se zbog vremena i tako toga... mada bice ovako bolje za raspodelu troskova... icon_da.gif

Pa da a i svirka ce da traje 4 sata najmanje. Ma bice super. icon_rockdevil.gif

Vi u nedelju ne krecete pre 12 sigurno ako idete negde. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...