Jump to content

- Karticne Igre -


Recommended Posts

 

Pre par godina gnusao sam se tih igara kao i vecina likova sa kojim sam frp-ovao...Medjutim, ortak zezne koleno na basketu i dobije punu kesu kutija, kartica za Magic ( mislim nije dobio karte zato sto je zeznuo koleno icon_mrgreen.gif )

Ceo dan lezi kuci igrajuci karte i polako ali sigurno se svi navucemo na jebeni Magic praveci njemu drustvo.

Ne interesuje me previse, niti zelim da idem na turnire ali igramo kada odemo kod ortaka. Crtezi su zanimljivi, kao i igra sama...

 

Igrate li ? Koju boju najvise preferirate? Koja stvorenja? Edicija?

Itd...

 

Nekako sam zgotivio - crne, na pocetku sam igrao crno-plavi dek koji je ortak sastavio, nije previse jak ali ume da iritira icon_mrgreen.gif

 

 

http://www.wizards.com/magic/welcome.asp

 

http://www.jednorog.co.yu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igrao tako davno... pre 2 god. poslednji put... ište mnogo novca i praćenja ako hoćeš da igraš ozbiljno... kod kuće i nije tako interesantno ako imaš samo par deckova... nisam nešto oduševljen... Vampire je bolji od Magick-a... mislim, samo sam te dve igrao...

U Magick-u volem crne špilove... Mada ima belih simpatičnih... Plavim nikada nisam znao da igram...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam cisto bjeli deck. Igrao sam i warcry, ali koliko sam vidjeo mnogo je lakse braniti se, nego napadati. Takodje sam igrao i Yu-Gi-Oh-a i nije mi se svidjeo. Igrao sam i pokemone, koji i nisu toliko losi, samo ih vise ne prave...

Edited by Mr_Deadic

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jel' igrate Duel Masters? Neke *valjda piratizovane* karte (prvi expansion pod nazivom Evo Crushinators of Doom) moze da se nadje u kinsekim radnjama za 50 ili 100 dinara po spilu. Inace, i to je Wizards of The Coast igra veoma slicna MTG-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest serbian raven

i ja igram mtg ,i koliko se secam oduvek sam ga igrao ,samo sto u zadnje vreme izlaze edicije koje su skroz sjebale ravnotezu,kao npr.kamigava ,pa cak i mirodin(zbog previse artifakt stvari).Ja sam vecinu svojih kartica prodao i Žestoko zaradio ,sebi sam ostavio nekoliko deckova tek toliko da imam,ako neko iz Novog Sada Želi da igra magic nek dodje u dragon(glub za rpg igre i slicne fantaziske igre).ja u zadnje vreme vise igram Wh fantasy i Wh 40000,i naravno D&D i cyberpunk. P.S.crveno plavi dekovi su zajebani ,preporucujem da probate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je sto imam malo karata, a nigde da nadjem jeftine common-e... U dragonu je sve u krv skupo [commoni su od 15-50 din !!!!]

Cena komona zavisi od upotrebne vrednosti. Vecina njih kosta 10 ali nekad cena dostize i 50 din. Ukoliko te zanimaju comoni po ceni od 10 din. imam oko 150 komada iz edicija mirodin, kamigava, osma edicija, javi se na PP. Btw ukoliko imas neke uncommon/rare za prodaju razmenu, takodje moze kombinacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

errr, nemam nista od Crnih, a od Plavih par commona.... totalno sam orjentisan na Belo/Crveno/Artifakti...

jel' imas belih iz kamigawa bloka na prodaju? baci neki spisak i cene na PM ako imas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...