Jump to content

Osmi Putnik


Fallen Angel

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Па да, али то је продукт неписмености.

 

Данас сам имао испит из педагогије и професорица (која је поријеклом из Сарајева, ако се не варам), ниједно презиме није прочитала са "ић" него све са "ич".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono sto izjavio o 8 putniku, nikako ne podrzavam, a li ima extra solo albume, najbolji na ex-yu prostoru.

 

Te izjave o Putniku su stvarno niske a muzicki ga je tesko kritikovati nakon ovakvog uspjeha. Nije da ga aktivno slusam ali nemam nista protiv ako neko zavrti CD, pjesme su vrlo dobre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

8 putnik je vrh band...ja sam slucajno naisao na njihovu kasetu pre 7-8 god,tad sam imao 14-15...stvarno extra band...posle tog sam se potrudio da ceo Petrovac (mislim na klince mojih godina) ih cuje...neki bandovi su kasnije i svirali njihove pesme..imam poster dok je Djibo bio metalac,kakav lik,a imam i intervju sa njim kad je imao 17-18 iz perioda prva dva albuma,kakva je paljevina bio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно су одлично одсвирали, много више ми се свиђа како звуче старе песме са овим новим певачем него са Ђибом, једино ми је жао што нису ниједну песму са мени омиљеног "Драге сестре моје...".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам лепо рекао да сада звуче много чрвшће и металскије, него икада са Ђибом. Деан мени звучи исто као и Златан, скоро да нема никакве разлике... осим у облачењу. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

gibbo je u jednu ruku izdajica, a u jednu ruku sređen čovik koji se srami svoje prošlosti...svi ćemo doć do te faze kad ćemo jednom reć sebi: jebeš ovo sve!

Ja vala neću. U stvari, možda i hoću, ali bar neću praviti nešto drug te ću i dalje slušati metal.

Odvratno ovo, vraćam se ja ćirilici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gibbo je u jednu ruku izdajica, a u jednu ruku sređen čovik koji se srami svoje prošlosti...svi ćemo doć do te faze kad ćemo jednom reć sebi: jebeš ovo sve!

 

Ma on se je dovoljno dugo bavio rock muzikom, koliko je imao kad je prvi album Putnika izasao...16 god? Pa je bio u Njemackoj i snimio album za V2, skuzio da na Balkanu nece nikad od toga postati bogat, kao sto ni Zele nije, promjenio pjesmu i sad ga libo racku a i dalje pravi dobru muziku. Jedino sto mu se moze zamjeriti je to, sto kazes, da nikada nije izasao na binu sa tim momcima i otpjevao bar jednu pjesmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i plus neke negativne izjave koje je davao o bendu, ok, nije mala stvar ali ne znamo prave razloge, mozda ima neko objasnjenje. Recimo, citao sam jednom autobiografiju Ian Gillana gdje on opisuje neke razloga neslaganja izmedju njega i Blackmoora....to su stvari koje se ne citaju bas u stampi, nekad su to neke sitnice za posmatraca sa strane ali iz njihovog ugla imaju veliku vaznost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...