Jump to content

Osmi Putnik


Fallen Angel

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam jednom napisao jednu veliku priču o tome na mom blogu, čujte rox je ovdje u pravu i slažem se s njime, ja san bio na puno koncerata putnika i znam izraze lica fanova koji su željno iščekivali stipišića gibbu na stageu, ali to se nije obistinilo...razočaranje veliko...a to nek sredi sa sobom što ima! iako citiiram novine: " Gibonni je dao zeleno svjetlo za nastavak rada 8putnika..."...kakvo je to bijedno svjetlo? ma mislin velik san fan te grupe ima bi pričat 100 godina..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

(sa teme o Divljim jagodama)

Da,Heavy Metal. Sta je tu cudno? Oni su jedni od prvih Hard Rock/Heavy Metal bendova u ex Yu

 

E ako oni nisu Heavy Metal onda Heavy Metal ne postoji u zemljama bivse Juge

 

 

Posto vidim da si novajlija, samo cu te posavetovati da prelistas malo prethodne stranice (znam, ima mnogo, al ne moras bas sve ako te smara) na temama koje posecujes, pre nego sto se oglasis sa ovakvim izjavama. :da:

 

Za tako malo postova, rec "Heavy metal" si pomenuo previse puta, pazi da se ne zameris Princu. :)

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Uh, ovu „Tajnu“ su svirali ljetos na koncertu u basti KST-a. Iako mi je te veceri, uslijed konzumiranja tradicionalnih alkoholnih stimulativa, sposobnost opazanja bila znatno umanjena, ipak sam uspio da primjetim (i zapamtim) da je pjesma veoma dobra, sto ovaj Youtube klip potvrdjuje. Imala je nekako upecatljivu melodiju, plus je Dean Clea u par navrata posteno izvukao visoke tonove iz dna svoje utrobe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlična pesma, baš čudan neki prizvuk ima. Više je u fazonu nekih starijih radova Putnika, nego poslednjeg albuma. Ja nažalost nisam bio na letošnjem koncertu, jer nisam bio u BG tada, ali iduće godine bi bilo logično da za četvrt veka postojanja naprave nekoliko koncerata, pa i neki u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...