Jump to content

Električni Orgazam


шмизла

Recommended Posts

Da, da dobra metafora: 'lepljivim oblakom marihuane, koji se mogao seći nožem'

 

Ma oni su odlicni. Vec sam prije pomenuo da su svirali sa EKV-om na antiratnom koncertu u BG 92-3 godine, tako sto su se popeli na kamion sa sve opremom i pjevali vozeci se kroz beograd. - cuveni Rimtutituki Bend.

 

Ako se ne varam i Koja je tada svirao (bivsi basista Sharla Akrobate). On danas svira u Disciplini. Covjek koji je u svetskim okvirima priznat kao osnivac Drum and Bass sound-a.

Edited by Byk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imala sam tu cast (za mene je to cast) da upoznam Gileta, Svabu i Bananu, na svirci u Stage-u, momci (ha ha momci) ljudi su genijalni. Isli smo na klopu i bilo ja cool (sad da vam prepricavam sve od reci do reci bilo bi icon_mrtav.gif ).

Gile se ozenio pre godinu dana biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 7 years later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...
54 minutes ago, Мајор Гашпар said:

Baš ste zli.

Ja nisam, i iznenađuje me negativna nastrojenost druga Voivoda prema ovome sasvim, da ne kažem OK bendu, pozdrav za Gorana Gluhakovića.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

30 minutes ago, Phallusifer said:

Voivode, el ti se ni prva dva albuma od Elektricnog Orgazma ne svidjaju

Ma gde pored Idola - Odbrane i prvih Haustora i neprejebivog Sarla, da stavljam El. Org. Oduvek su bili treca liga od benda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tebra samo LuNa - NeStVaRnE sTvAri i Dobri Isak, jeste čuli te kultove, jebeš Orgazam previše su poznati...

 

2 minutes ago, Haos sam ja said:

Bolji su od kolje i grobovlasnika, to stoji

Koji je bolji od solo Vranjkovića. A Block Out je tu negde sa Električnim Orgazmom nivo, dakle i BO je bolji od Kolje. Svaka im čast.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri Isak je zanimljiva iskopina, ali daleko je od dobrog benda, dobar demo imaju, ali ne i album. 😄

La Strada i Luna, nikada nisam bio upecan na njih, a nije da nisam pokusao da sedim i slusam, mada postujem sto imaju tako jak kult postovaoca, manje naporan od prosecnog EKV fana, sto je svakako uspeh.

Ako bih birao od tih matorana ko jos dobro stari, Obojeni Program, iako su odavno izbacili elektroniku, a sve se nesto nadam da ce Kebrica burazengijica da malo sasne neki eksercic i kaze ajmo kurve! Ali da nije to laloski nacin, mora sve fino iz svescice lepo napisano. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...