Jump to content

Agro Suicide Song


Dushan S

Recommended Posts

E Gargamele, dobro dode ona Charisma, to je bio jedini komad papira koji sam imao.

Naravno, ne za.

Nego za.

icon_smile.gificon_smile.gif

 

Treba mi pomoc - ime za poemu i kraj (ja imam jednu verziju kraja, ali da vidim kako vi mislite da treba svršiti), da to bude interaktivna zabava. Evo šta sam ja donio...

nastavak sam brzo napisao (inspiracija usled nepisanja, sta ces icon_wink.gif ), ali nikakva ideja mi ne pada na pamet za ime.

 

P.S. Obecavam da cu dovršiti IIII Jahaca Agrokalipse ove godine. Treba mi još Cedo.

evo, ja cu da slikam cedu ako treba, samo da se direr rostilja, a mi dobijemo novi volpejpr. icon_wink.gif

 

Ujs, jebem ti! K'o onomad kad pisaste! Mora da radim majice... Je l' ovdi neka kolaboracija u pitanje, posto vidim da se nastavlja jedno iz drugo? Vidim da je Him na meti, to je dobro...

pa boro je trazio naslov pesme i zavrsetak, a ja sam ponudio svoj doprinos. sto se tice majci, count me in! samo reci koliko para. icon_wink.gif da li si smislio kako ce da izgledaju? logo sa opankom napred, kao sto si mi onomad rekao? imas li neku skicu, nacrt? icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 501
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sto se tice majci, count me in! samo reci koliko para. icon_wink.gif da li si smislio kako ce da izgledaju? logo sa opankom napred, kao sto si mi onomad rekao? imas li neku skicu, nacrt? icon_rockdevil.gif

Ide logo sa terrorizer fontom + prigodan text: "S's Agroterrorajzera si uvek s kulturu na prs' u bulju!" Malko me jebucka sintaksa, moracemo da poradimo na poetici teksta da bude kechi! A moze i cirilicno - TP00EP TXAH TXOY! & then again, moze da pise: IC FANI BIKOZ IC TR00 sa motivom debele goticarke... Ne znam stvarno, mozemo da ostanemo dosledni pa da bude samo slika okrunjenog klipa 'kuruza koji je zasiljen da seca na glogov kol'c uz tipografiju AGROTERRORAJZER... Ili slika krvave britve za kalemljenje koja ce nasu ciljnu grupu asocirati na porast suicidalnih tendencija kod ljudi koji u crnom obradjuju rodnu grudu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elly, pesma je autobiografska, jel? icon_mrgreen.gif Ne da ti se da budesˇ neozbiljna, suvisˇe si ti tr00 ispade skroz goticˇarski. ph34r.gif

Aha'! icon_mrgreen.gif

 

Vrsi selo lijepo ti je ime

volim tvoje osijeke i plime

Vrsi selo dok ti ime traje

cuvam samo tvoje zavicaje! icon_sad.gif

 

*Boro the Kralj, e genijalno, brate! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Моји другари, званично објављујем да сам застранијо. То јес, моје следеће дело није појезија него проза.

takodje proza i kod mene.

sokantno, skandalozno, zuta stampa. icon_wink.gif

 

-----

 

Što se ovog što ja pisah tiče, "what a goth, so hot" mi je jako simpatično.

odlicno je. icon_smile.gif

podsetilo me na sajt www.hotgoth.net icon_smile.gificon_smile.gif

 

"Сине, долазе нам неки гости данас

иди купи мезе!"

spartanski, nema sta. icon_smile.gif

 

WE ROCK.

yes, we are! icon_smile.gif slika je carska! vrh!

 

ali ne da si "preradio" direrov potpis, samo tako. icon_smile.gificon_smile.gif

 

-----

 

Ide logo sa terrorizer fontom + prigodan text: "S's Agroterrorajzera si uvek s kulturu na prs' u bulju!"Malko me jebucka sintaksa, moracemo da poradimo na poetici teksta da bude kechi!

Агротеррорајзер:

"Буди с културу на прс у буљу" icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ne znam stvarno, mozemo da ostanemo dosledni pa da bude samo slika okrunjenog klipa 'kuruza koji je zasiljen da seca na glogov kol'c uz tipografiju AGROTERRORAJZER...

odlicna ideja. da stavimo napred mali klip kukuruza na foru znaka лакосте, a nazad da bude ostala "akcija"? icon_smile.gif ili napred da bude logo "A" sa opankom.

 

jes vala Ceda ispo... eve se ja spremam za crtanje, brzo je delovanje - najbolje delovanje...

bela majca?

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Агротеррорајзер:

"Буди с културу на прс у буљу"

 

Iskusno! We're gonna go with that! icon_wink.gif

 

odlicna ideja. da stavimo napred mali klip kukuruza na foru znaka лакосте, a nazad da bude ostala "akcija"? icon_smile.gif ili napred da bude logo "A" sa opankom.

 

e, pa moze logo da bude spreda... ako si obratio paznju na moju uniformu na ulazu na agroterrorajzer.co.sr - videces da sam ga umontir'o (da vidis kako izgleda) icon_smile.gif

 

bela majca?

 

ili crna sa belom grafikom... extravagantza... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vladi Republike Srbije

Ministarstvu poljoprivrede sumarstva i vodoprivrede

Sektor za zastitu rijetkih biljaka i kultura

 

Predmijet/zahtijev

 

Hitno potreban najlon za staklenu bastu

dimenzije....stadion Partizana

 

Obrazlozenje

 

Na stadionu Partizana

iznikle su cudne tikve

Izraelsko to je sijeme

iznenada su tu nikle

 

Svi se cudu takve glede

niko ne smije da ih jede

Ne sisa se sad ni trava

pet tikava mirno spava

 

Bijekovic je ko i uvijek

mudra glava samo masta

Stvar je jasna ljudi moji

nek staklena bude basta

 

Tikve su nam neprskane

to je prava zdrava hrana

Agronoma hitro naci

iz Njemacke ovih dana

 

A Grobari ko Grobari

oce tikve da cupaju

Dubok korijen uhvatile

jadni oni to ne znaju

 

Uprava FK Partizan

 

Grobarska je tuga pregolema

Ide zima a najlona nema!

 

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne ja. To Zdravko Čolić tako pjeva. A tek kad je konj pustio glas...

konju... icon_smile.gif

 

shala... icon_razz.gificon_wink.gif

 

evo uzdebljala sam se...gdje je moj vijechni pisac...da me opishe u pijesmi...

dushaneeeeeeeee...

...sad zamisli...sve je poraslo shto si tio da poraste... mrred.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...