Jump to content

Tornado


Dowla

Recommended Posts

stara tema je greskom izbrisana,pa otvaram novu.Aktuelno u vezi ovog benda je to da im je albun "Triumph of the king" izasao za nase trziste i da rade na novom albumu koji bi trebao da se snimi na jesen

Edited by VLAJKO

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
Iako sam odavno izgustirao power ovaj bend i dalje volim. Nazalost mislim da ih nikada necemo videti uzivo. mad.gif

I ja mislim.

 

Album na jesen. Na zalost, odgodjeno je snimanje, trebao se snimati u novembru prosle godine, ali nista od toga (finansije i sl.).

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim.

 

Album na jesen. Na zalost, odgodjeno je snimanje, trebao se snimati u novembru prosle godine, ali nista od toga (finansije i sl.).

Novi album?! huh.gif Pa to je odlicna vest! Nisam imao pojma da snimaju, sta vise mislio sam da su se raspali ili tako nesto.

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

to ne znam ali ZNAM da ce 'Triumph Of The King' postati klasik (ako vec nije) za par godina i pravi raritet,onako kolekcionarski primerak i upravo sam shvation da sam se zajebao sto sam prodao original...ima ovih dana da uzmem novi icon_da.gificon_da.gif

 

 

ja mislim da se vise ne prave ovakvi power albumi koji imaju "dusu" i zvuce tako "pitomo" i heavy u isto vreme,a produkcija je vrh,nije ona "kristalno cista i nadudzena" kakva je danas popularna vec nekako daje neki dodatni sharm i shmek celom albumu...ma savrseno !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
to ne znam ali ZNAM da ce 'Triumph Of The King' postati klasik (ako vec nije) za par godina i pravi raritet,onako kolekcionarski primerak i upravo sam shvation da sam se zajebao sto sam prodao original...ima ovih dana da uzmem novi icon_da.gificon_da.gif

 

 

ja mislim da se vise ne prave ovakvi power albumi koji imaju "dusu" i zvuce tako "pitomo" i heavy u isto vreme,a produkcija je vrh,nije ona "kristalno cista i nadudzena" kakva je danas popularna vec nekako daje neki dodatni sharm i shmek celom albumu...ma savrseno !

Samo sto je bubanj presintetickiprogramiran!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

imam samo neki album pod nazivom tornado-tornado sto je valjda izasao za rock express records davne 2000 ,a cuo sam i za taj 'triumph of the king' al sam skapirao da je izasao samo za inostrano trziste.

bend je za skroz tr00 , i drago mi je sto cujem da izdaju novi album, jos samo da krenu sa koncertima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta pesma je nekako previse YU Grupa icon_wink.gif

Black Swan Rider mi je isla na prvu loptu, jos kad je album tek izasao... onda sam shvatio da je The Wall put istine... da bi na kraju dosao do krajnjeg zakljucka da je the Wall i dalje najbolja, ali uz We Must Revenge (jer je to u stvari kvlt pesma Clouds in the Sky (Armagedon Leticev)... tu prica staje, a nova nikako da pocne icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...